איפה הסטלנים בכל המחאה הזאת ?

מקום לשתף חדשות ומאמרים רלוונטיים עם שאר הקהילה
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ale4ko

איפה הסטלנים בכל המחאה הזאת ?

שליחה על ידי ale4ko » א' ספטמבר 04, 2011 12:02 am

איפה הסטלנים בכל המחאה הציבורית ?, לגליזציה ומיסוי תביא כסף לקופת המדינה ותוריד הוצאות על מלחמת סמים המטופשת ,
זה תאפשר הורדת של מסים אחרים .
הזדמנות מצויינת להזכיר את זה עכשיו , כל עוד לא התחילה כאן מלחמה חדשה ..
אני מציאה בתור צד הראשון של המחאה , בוא נחזיר פורום הסטלות :mrgreen:

סמל אישי של משתמש
קסרופיט

Re: איפה הסטלנים בכל המחאה הזאת ?

שליחה על ידי קסרופיט » ה' ספטמבר 08, 2011 11:36 pm

הלגליזציה תשחרר גם כסף מהמערכת הרפואית ומימון התרופות<בבית חולים גריאטרי מדובר על אלפי שקלים בחודש לפציינט, אלה שתלויים במשככי כאבים חזקים ופסיכיאטריות, אפילו יותר>
תשחרר חקלאות חכמה ומרוויחה <מעל 1000 יורו לקילו>
ובכלל תשחרר

אבל בלי פורום סאטלות...הוא מושך לחרא הכימי

סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin

שליחה על ידי Kinslayer » ה' ספטמבר 15, 2011 11:57 am

אני לא בטוח שפעילי הקבאביס נמצאים פה איתנו בישראהרב.. אבל בכללי זו מאבק שצריכים לעשות כמו שצריך:

1) לברר בדיוק כמה כסף נבזבז בחיפוש, עיצור, ביתי משפט, ומאסר של אסירי הקאביס -- החסכון.
2) לברר כמה כסף אפשר לגבות עם מסים, תלות בכמות מעשני הקבאביס, מחיר משוער, וכו -- הזיכוי.
3) לתרגם את יתרה של שניהם לעובדות משמעותית, לא רק בשקלים אלא גם בכמות ביתים, חינוך, ומה שיהיה.
4) לפרסם את התוצאות לא רק באתרים אבל גם לגייס כסף ולפרסם בעיתונים ומקום ציבוריים (כמו הקמפיין של פיירפוקס בארה"ב).

אם מישהו מתנדב לארגן דבר כזה, אני חושב שזה יכול להשפיע :) עד כמה אי אפשר לדעת, אבל זה התחלה.
ממה שזכור לי, איזה 10% מאוכלוסיית ישראל משתמשים בסמים קלים, אבל צריכים כמובן למצוא את המקור של המידע זה וכו.

אז ייאלה, יש מתנדבים? :)

סמל אישי של משתמש
קסרופיט

שליחה על ידי קסרופיט » ה' ספטמבר 15, 2011 12:22 pm

מתנדבת...להעביר את השאלות לשלומי סנדק...בליינד יש לו כבר נתונים, רק שהוא סטלן מכדי לרכז אותם
המיסוי, ולו רק על הרפואי, זה נתון להחלטת הממשלה, 50 אחוז זה המון, ועדיין משאיר המון כסף למגדל.
חקלאות חכמה, שלא מנצלת את הקרקע ולא תלויה בדשנים כימיים <הרסניים לסביבה מרגע כרייתם > אלא להפך, בביולוגים שמצעידים את החקלאות קדימה, דשנים שמייצרים מבעיות אצות במקורות מים שהתמלאו בחנקות.
בחקלאות כזו, תמיד תמצא ישראלים שיהיו מוכנים לעבוד בחקלאות....
איך שאני לא מסובבת את כדור הבדולח הזה...יוצא שהוא משפר את הסביבה

aewq

שליחה על ידי aewq » ה' ספטמבר 15, 2011 9:02 pm

אישית אינני מתחבר לכל תופעת ה"סטלנים" לא שאני חושב שלא צריך לעשות לגליזציה..... זה יוצא סטיגמה שלכל בן אשם שמעשן מדביקים לו אותה... האם הייתם קוראים סטלן לרופא מנתח שמעשן פעם אחת בחודש בשעות הפנאי?

סמל אישי של משתמש
סרפדית

שליחה על ידי סרפדית » ש' ספטמבר 17, 2011 6:12 pm

Kinslayer כתב:איזה 10% מאוכלוסיית ישראל משתמשים בסמים קלים
בדיחה טובה ;)

הייתי מהמרת על 30. מכלל האוכלוסיה *הבוגרת*

אגב, הקנביס נחשב למעשיר קרקעות מעולה לשיקום קרקעות מומלחות, דבר שיש לנו בשפע כאן ושאנו גם דואגים להרבות בקצב...
זה כבר רווח מתגלגל, שגדול בהרבה מהרווח העונתי מפיסת קרקע.
זה הצמח היעיל ביותר לשדות שנשחקו לאחר שנים של הדברה ודישון חסרי פרופורציה, כיוון שהוא משאיר יותר נוטריאנטים בקרקע לאחר הקציר משהיו שם לפני הזריעה. זה תקף יותר לגידול תעשייתי

סמל אישי של משתמש
קסרופיט

שליחה על ידי קסרופיט » ש' ספטמבר 17, 2011 6:20 pm

סרפדית, זה נכון....ויפה הזוית הזו
בגידול לתעשיה, המפ, זה אכן גידול שלא מנצל את הקרקע, ולהפך מעשיר. לא רלוונטי בגידול של הרפואית, היא מגודלת <נכון לעכשיו..>כמו מוצר פרימיום, עם ים דשנים ולא בצורה אורגנית...אולי בעתיד...אמן.

שלח תגובה