ברוכאים הבאים לפורום!

הכרזות מערכת בכל הנוגע לאתר וקהילה.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin
ברוכאים הבאים לפורום!

שליחה על ידי Kinslayer » א' אוגוסט 09, 2009 3:58 pm

אני מאוד שמח לבשר על הקמתם של פורמי ישראהרב החדשים!

סוף סוף שוב יש לקהילה שלנו מקום לדבר בו, לשאול שאלות ולספר על חוויתינו. ולעומת הפורומים הישנים, אנחנו משתמשים בתוכנית phpBB3 שהיא המערכת הפורומים הפופלרית וחזקה ביותר בעולם... זאת אומרת שאפשר סוף סוף לשלוח הודעות פרטיות בין חברים מבלי לפרסם את כתובת האימייל, לעשות חיפושים מתקדמים, וכו וכו.

הצלחנו להחזיר הרבה הודעות מהפורומים הישנים, ממה שהצלחנו למצוא בכל מיני מקומות. אתם מוזמנים לקרוא את הודעה הראשונה ב"פורום צמחי מרפא הישן" ו"פורום ויתמינים הישן" שמסבירה קצת על מה הצלחנו להציל ומה לא. אנחנו ממלצים לכם לכתוב הודעות חדשות בפורום הזה ("פורום ישראהרב החדש") בכדי שנתחיל כבר להקים משהו חדש ורענן. למראות זאת לא קיימת שום חסימה על הפורומים הישנים - לאלה שרוצים להוסיף לאשכולות הישנות או לשמור על קשר עם הקהילה האהובה שלו.

איך אפשר לעזור?
1. ספרו לכולם שיש לנו פורום חדש.
2. במקרה שיש אצלכם כתובות אימייל של חברי הפורום, אשמח אם תוכלו לשלוח לי אותם בהודעה פרטית כך שנוכל להחזיר את שמות המשתמש הישנים לבעליהם.
3. במקרה שיש אצלכם דפים שמורים של הפורומים הישנים, גם תהיו איתי בקשר - שאולי נוכל להוסיף עוד כמה הודעות חסרות.

אשמח גם לכל תרומה לוויקי שלנו... כולם מוזמנים לעזור.
http://israherb.org/wiki/

נמסטה
Kinslayer

סמל אישי של משתמש
דר הופמן

Re: ברוכאים הבאים לפורום!

שליחה על ידי דר הופמן » ב' אוגוסט 31, 2009 4:53 pm

ברכות וכול הכבוד

zozo

שליחה על ידי zozo » ב' אוגוסט 31, 2009 7:46 pm

שלום רב,
תודה על פורום החדש אני PHP בהחלט מערכת טובה (אם כי צריך להזהר היא קוד פתוח)
יש לי שתי שאלות

1. איכן נמצא השרת ? בישראל או מחוץ לישראל באיזה מדינה
2. האם יש הנחיות על מה מותר לדבר על אילו צמחים או חומרים ועל אילו לא ואיכן עובר הגבול ?

בהצלחה
זוזו

סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin

שליחה על ידי Kinslayer » ג' ספטמבר 01, 2009 1:04 am

תודה, ד"ר :) ולגבי הפורום -

כן היא מערכת מאוד פופלרית ויעילה. האופציה השני היתה VBulletin, אבל הוא עולה איזה $200 - למרות שיש שם כמה יתרונות למשל ה-"thread view". אבל נורא קל לעבוד עם מערכת קוד פתוח - עזר לי מאוד לשים את כל ההודעות הישנות בתוך המערכת. ולמרות שב-PHPBB2 (הגירסה הישנה) היו הרבה בעיות בתחוניות, רואים עכשיו בגרסה החדשה שהם שמו הרבה יותר ללב לעניין הביטחון.

השרת נמצא בארצות הברית. ויש גם גיבוי יומי לשרת אחרת, גם בארה"ב אבל עיר אחרת. אז נראה לי שנסתדר עד לפחות ה-21 לדצממבר, 2012 :)

התחלתי לעבוד על חוקי הפורום עם קצת עזרה מכמה אנשים אחרים פה. כמו שאני תמיד מציין, שפת האם שלי אינה עברית אז לא לשים יותר מדי לב לטעויות כתיב - וכולם מוזמנים לתקן כל עוד שזה לא ישנה את משמעותם החוקים. זה מופיע פה בנתיים: חוקי הפורום.

לא אמרתי כלום על חומרים וצמחים מסוימים עד עכשיו, פשוט אמרתי לשים לב למה שכובתים. אשמח לדעות בעניין. סמים קשים בכלל לא מעניינים אותי - אישי לא הייתי רוצה שבכלל יעלה הנושא פה, אבל יש אולי אנשים שירוויחו מהמידע - מדובר בארה"ב על אתרי "harm reduction". לא יודע מה דעתכם.

לגבי סמים "קלים" - יותר מסובך. כמו שכתוב בחוקי הפורום, יש הרבה פה כולל אני שממש מאמינים בהשפעה החיובית של הרבה צמחים. אבל כמובן שכמה מהם (כרגע) מחוץ לחוק. בגלל זה אמרתי שאנשים ישימו לב למה שהם כותבים... וממש לא בכוונתי שהפורום יהפוך להמקום לדבר על פעולות עברניים. (בגלל זה למשל העניין של גידול קנביס מאוד בעייתי... אבל אפשר כמובן לגדל הרבה צמחים עם שיטת הידרו).

אני יכול להגיד יותר על מטרת האתר, אבל נראה לי שאפשר להבין את זה עם קריאה בחוקי הפורום.

סמל אישי של משתמש
נבג

שליחה על ידי נבג » ג' ספטמבר 01, 2009 5:37 pm

כל הכבוד לך KINSLAYER על היוזמה!ברכות לבביות לפתיחת הפורום החדש :)

The future "
is now!"

Kotz

שליחה על ידי Kotz » ה' ספטמבר 17, 2009 6:52 pm

מעולה!! נורא חיכיתי שמישהו יעשה את הצעד הזה, ועוד יותר מעולה שגם העלית לפה את כל החומר מNRG ומאטרף!!
באמת כל הכבוד וקבל ח"ח עצום!
לא יודע אם זוכרים אותי כי לא הייתי הכי פעיל, אבל הכינוי היה Woot עד כמה שזכור לי גם בNRG וגם באטרף,
כאן משום מה הכינוי כבר היה תפוס אז מעכשיו אני קוץ... :D
שיהיה המון בהצלחה!

Dopamine

שליחה על ידי Dopamine » ג' ספטמבר 22, 2009 1:03 pm

ישששששששששששששששששש!!! כל הכבוד! (פליט ויטמינים)

שלח תגובה