לבנות את הפורום נכון

הכרזות מערכת בכל הנוגע לאתר וקהילה.
שלח תגובה
zozo
לבנות את הפורום נכון

שליחה על ידי zozo » ב' אוגוסט 31, 2009 7:58 pm

אחרי הרבה שנים בפורומים שונים
אני יכול להגיד שיש לי קצת נסיון ולדעתי כבר מראש כדי ורצוי לסגור את הפורומים הישנים לקריאה בלבד
ולבנות את הפורום החדש מחולק לנושאים שונים כך שיהיה קל להתמצא ולחפש

למשל קטגוריה של נושאים כלילים - כמו מוסיקה, חוויות, וכללי
למשל קטגוריה של גידול - כגון קקטוסים, פטריות , עשבים וכ"ו ...
וכמובן ניתן לחלק לפי הצורך ....

זה בעתיד יתן סדר וחלוקה יפה ומערכת PHP נותנת יפה מאוד את כל הפתרונות.

בהצלחה
זוזו

סמל אישי של משתמש
RedChili

Re: לבנות את הפורום נכון

שליחה על ידי RedChili » ב' אוגוסט 31, 2009 11:31 pm

צודק,
חכה שKinsayler יראה את ההודעה,הוא יכול לטפל בזה.

סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin

Re: לבנות את הפורום נכון

שליחה על ידי Kinslayer » ג' ספטמבר 01, 2009 12:42 am

היי חברה

אז קודם כל, ממש טוב לי לשמוע קצת ביקורת על הפורום. אני באמת רוצה שזה יהיה בית חדש לקהילה, ודעתכם חשובה לי מאוד. בכלל מקווה לבנות פה משהו כיפי ביחד.

לגבי החלוקה לקטגוריות, זה בהחלט מה שהתכוונתי לעתיד, פשוט הססתי לעשות את זה מההתחלה כי לא רציתי שאנשים יחזרו להרבה פורומים ריקים ויברחו. הרעיון היה שאנשים יחזרו קצת, ואז שתהיה קצת פעילות קבועה נחלק לקטגוריות - כי גם ככה יש פה ושם כמה ימים ברצף שבנתיים אין הודעות חדשות אפילו בפורום אחד. קצת יותר עבודה אחר כך, אבל לא קשה מידי להעביר הודעות מפורום לפורום, וככה נוכל לבנות קודם הרגשה של קהילה.

ת'אמת שגם קצת דאגתי על עניין של תוכן. בפורום אחד גדול כמו מה שהיה, קצת יותר נוח לדבר על כל נושא. אם יש כבר קטגוריה בנפרד לנגיד, פטריות - והרבה אשכולות על גידול וכאלה, קצת מטריד אותי שזה יביא לפה יותר מדי תשומת לב. אשמח לדעתכם.

לגבי סגירת הפורומים השנים אני גם כן מסכים. גם חשבתי על זה מראש אבל שוב רציתי ליצור אווירה מאוד פתוחה בהתחלה. אני רואה שבכל מקרה כמעט כל ההודעות עכשיו בפורום החדש, וזה לטובה. אם אין שום התנגדות אני אסגור כבר עכשיו את היכולת לכתוב הודעות חדשות שמה.

אגב, ezozo, אנחנו מאוד מעריכים את הדעה והנסיון שלך פה :) בהחלט תמשיך להגיד כשעולה לך משהו בראש.
ותמיד אשמח לשמוע מאנשים אחרים שיש להם דעה או רעיון כלשהו.

שלח תגובה