דף 1 מתוך 1

עדכון לגבי הפורום

נשלח: ב' ספטמבר 07, 2009 10:57 am
על ידי Kinslayer
שלום לכולם!

אז קודם כל, ברוכים הבאים לכל אלא שהגיעו בשבוע האחרון... ממש כיף לראות שהפורום גודל וצומח ועוד מחמם לי את הלב לראות חברה מהפורומים הישנים.

עברו ועוד יעברו כמה שינויים באתר, ורציתי לעדכן אותכם על מה שקורה. אני מאוד מאמין בניהול שקוף... נמשיך לעדכן אותכם לגבי החטלות הקשורות לפורום ,וכל עוד שזה אפשרי, עוד נסביר את הסיבות לכך.

קודם כל, הוספנו כתב וויתור לפורום - הקריא חובה, וכל עוד שאתם ממשיכים להשתמש בפורום, סימן שקיבלתם את התנאים המפורטים שם. יש כבר את חוקי הפורום שהופיעו לפני איזה שבוע וחצי, ובקרוב נעדכן אותם לכלול גם רשימה יותר מפורטת על מה כן אפשר ואי אפשר לדבר עליו פה בפורום.

כמה מכם כבר קיבלתם הודעות פרטיות מאיתנו לגבי הודעות שהצטרכנו למחוק. אל תקחו את זה אישי :) יש כמה נושאים אפורים פה ואנו צריכים להגן על עצמנו, על עצמכם, וגם בכלל על הקהילה עצמה. קודם כל שיהיה ברור שאי אפשר לדבר פה על שום עניין פלילי (וזה כולל כמובן היצור ואחזקה של חומרים המופיעים בפקודת הסמים - אפילו אם הם הגיעו מצמחים חוקיים). מעבר לזה, אפילו כשמדובר בנושא "אפור", אנחנו לא רוצים להביא לפורום תשומת לב לא רצויה, שיכול אולי להזיק בסטטוס נוכחי של צמחים חוקיים. וזה דורש כמובן להתנהגות אחריותיות. נשתדל כמה שיותר לתת עצות בעניינים האלו, אבל אחריות המלא נשאר אצכלם, ואנחנו שומרים על הזכות למחוק כל הודעה שבעיניי יכול לעשות נזק לקהילה.

רציתי גם לברך שני מנהלים חדשים, ספציפית לפורום הישראהרב - Pacahnoid ו-RedChili. שניהם הגיעו מתקופת הפורומים הישנים, ויעזרו בשמירת החוקים בפורום ועוד לעודד פה אווירה כיפית של אהבה וכבוד :) אתן להם להציג את עצמם. כל עוד שהפורום גודל וצומח נמשיך להוסיף עוד מנהלים לפי הצורך, וכמובן שנעדכן בכך.

שבוע טוב לכולם... אם יש שאלות ותגובות, בבקשה :)
(אבל לגבי נושאים אסורים/מותרים, תחכו עוד קצת, נשים כבר השבוע רשימה מפורטת).