ביקורת על הפורום

הכרזות מערכת בכל הנוגע לאתר וקהילה.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin
ביקורת על הפורום

שליחה על ידי Kinslayer » ג' יוני 29, 2010 7:26 pm

היי אנשים

עברה כמעט שנה מאז פתיחת הפורומים, ואני נורא שמח לראות איך הם הצליחו לגדול ולפרוח בהמשך הזמן הזה.
הפורום פעיל יותר מתמיד, מגוון הנושאים התגדל ויש הרבה משתמשים חדשים ביחד עם ותיקים שחזרו מהפורומים הישנים.

עם זאת, אני צריך גם למסור תודה ענקית למנהלי הפורום, Pachanoid ו-RedChili, שתורמים הרבה מהזמן שלהם ומשקיעים הרבה מעמצים על ניהול תוכן הפורום, עבודה לא קלה ואני חושב שהם עושים עבודה מצויינת - קבלו ח"ח :). העבודה הזאת מאפשר לי למקד יותר על ניהול האתר עצמו - ולגבי זה, יש באמת הפתעה גדולה בקרוב... אני יודע שכבר אמרתי את זה, אבל עכשיו באמת :).

לעומת הצלחות הפורום בהמשך כל הזמן הזה, קשה לספק את כולם ביחד. התבטעת לאחרונה ביקורת קשה על האווירה פה, ואני אשמח לשמוע את הדעות של כולם שתהיה לנו תמונה כוללת בעניין. ספר לנו מה אתה אוהב בפורום, ומה אתה פחות מעריך פה... אני רק מבקש שהדיון הזה ינוהל בצורה בוגרת. ואם יש ביקורת לאנשים מסוימים (כולל אני), דברו יותר על המעשים ספציפיים במקום האופי. המטרה היא אינה התקפות אישיות אלא דיון מועיל שיכול להפוך את הפורום למקום יותר סמפטי למספר הכי גדול מחברי הקהילה (כי כמובן באמת אי אפשר לספק כל וכל אחד).

אז יאללה, בוא נשמע אותכם.

סמל אישי של משתמש
MrSimpson

Re: ביקורת על הפורום

שליחה על ידי MrSimpson » ג' יוני 29, 2010 8:54 pm

לדעתי הפורום הזה הוא אחלה! ובאמת שרוב הדברים פה נכתבים בטעם טוב , ובהקשר לנושא הפורום.
עם זאת, יש אנשים שמגיעים לפורום וכותבים שטויות שנובעות או מחוסר ידע , או מבעיה אחרת שאני לא יודע מה היא, ולכן , זה יוצר קצת בעיה אי אפשר להבין עם הבנאדם לא מבין כלום (שזה בסדר , הריי כולם באים ללמוד , יש מי שבא ללמוד דברים בסיסים , ויש כאלה שבאים להרחיב את הידע) , או שהבנאדם בא לעשות שטויות.
אבל אין פה מה להאשים את הפורום , סתם דבר שמעצבן בעיניי.

בכל אופן מקווה שהפורום ימשיך להיות מועיל ומעניין.
תודה לכולם :)

‍‍‍תמונה
In a bed, in a bed, by the waterside I will lay my head.
Listen to the river sing sweet songs, to rock my soul.

סמל אישי של משתמש
דר הופמן

שליחה על ידי דר הופמן » ה' יולי 01, 2010 8:59 pm

דבר ראשון אני כן אוהב את הפורום.
Kinslayer הוא אדם מדהים שעושה עבודת קודש בארץ ממש לא קדושה.
יחד עם זאת יש לי הרגשה לעיתים שחברים בפורום זוכים לתשובות ציניות ולא ענייניות.
קרה ולא פעם אחת שאנשים פה חטפו הערות כאלו ואחרות בהמשך לשאלותייהן.
משהו פה לא עובד כמו שצריך לדעתי..חסר פה חוסר פירגון וסובלנות שאולי נובעת מעצם היותנו חברה אגרסיבית, דורסנית ואפילו בהמתית לעיתים.
במילה אחת-ישראלים.
חבל לי מאוד שאנשים כמו: קסרופיט, נבג,zozo, mascalito,sagiboy ועוד אחרים וטובים אינם שותפים פה לדיונים.
אנשים שמסיבותייהם האישיות בחרו לשתוק.

יחד עם זאת לא הכול שחור, יש פה אנשים טובים ואיכותיים שגם יודעים לפרגן ולעזור.
אנשים שיודעים דרך ארץ מהיא וחולקים אותה עימנו כאן.
צ'ילי ופאצ'א קבלו ח"ח רציני על מסירותכם ועבודתכם.
ישר כח

בוני

שליחה על ידי בוני » ש' יולי 03, 2010 5:10 pm

הי
הפורום הזה הוא דבר מבורך שיכול להקנות המון חינוך וידע. נמצאים כאן אנשים שיש להם המון להעניק.
יחד עם זאת המקום הזה לא סבלני לדעות והודעות, ואנשים ידם קלה על המקלדת.
דבר שכזה לא מאפשר חופש ביטוי מהסיבה הפשוטה שאין עם מי לדבר.
הידע שהפורום הזה מציע מכיל אלמנטים לא פשוטים וצמחי מרפא מזמנים חוויה עמוקה מאוד,
לעיתים ניראה שחלק מהעוברים ושבים נשארים ברמה שטחית של "סוטול" וככה ניראים גם התגובות שלהם.

ujj

שליחה על ידי ujj » ד' יולי 06, 2011 2:37 am

בוני כתב:
לעיתים ניראה שחלק מהעוברים ושבים נשארים ברמה שטחית של "סוטול" וככה ניראים גם התגובות שלהם.

כל פרח מתחיל בגבעול.. אי אפשר להאשים אף אחד על זה שהוא לא רוחני מספיק, גם כשאני פעם ראשונה התנסתי בצמחים קיבלתי רק סוטול ממה שכיום יכול להביא אותי לרמות גבוהות של מודעות.. כולם ילמדו בזמנם בינתיים שיתנסו באחריות ויפה שפה הם יכולים לקרוא גם על ההיבטים מעבר לסטלה שחלקנו מתעסקים בהם

סמל אישי של משתמש
קסרופיט

שליחה על ידי קסרופיט » ש' יולי 23, 2011 9:24 am

דר הופמן כתב:דבר ראשון אני כן אוהב את הפורום.
Kinslayer הוא אדם מדהים שעושה עבודת קודש בארץ ממש לא קדושה.
יחד עם זאת יש לי הרגשה לעיתים שחברים בפורום זוכים לתשובות ציניות ולא ענייניות.
קרה ולא פעם אחת שאנשים פה חטפו הערות כאלו ואחרות בהמשך לשאלותייהן.
משהו פה לא עובד כמו שצריך לדעתי..חסר פה חוסר פירגון וסובלנות שאולי נובעת מעצם היותנו חברה אגרסיבית, דורסנית ואפילו בהמתית לעיתים.
במילה אחת-ישראלים.
חבל לי מאוד שאנשים כמו: קסרופיט, נבג,zozo, mascalito,sagiboy ועוד אחרים וטובים אינם שותפים פה לדיונים.
אנשים שמסיבותייהם האישיות בחרו לשתוק.

יחד עם זאת לא הכול שחור, יש פה אנשים טובים ואיכותיים שגם יודעים לפרגן ולעזור.
אנשים שיודעים דרך ארץ מהיא וחולקים אותה עימנו כאן.
צ'ילי ופאצ'א קבלו ח"ח רציני על מסירותכם ועבודתכם.
ישר כח
היי ד"ר...שבת שלום
הייתי עסוקה במלחמות וביצירה בעולם שלי....לצד כל הדברים הנכונים שאמרת, יש המון אור וטוב לב מאנשים בהתחלת, באמצע ובסוף הדרך. אין מה להתייחס יותר מדי לחול, עדיף להתרכז בזיהוי היהלומים בדיונה...ובם להתמקד, אותם לאסוף כנקודות אור בדרך, להתכוונן לאור, והאנשים הנכונים יכנסו לעולמנו. מברכת על סגירת פורום סאטלות, הוא היה פתח לאשפה כימית שגם ככה מטנפת את העולם. אנחנו אנשים של שקוף עם כלורופיל, לא של לבן מזוקק

ujj

שליחה על ידי ujj » ש' אוגוסט 27, 2011 3:05 pm

קסרופיט כתב: מברכת על סגירת פורום סאטלות, הוא היה פתח לאשפה כימית שגם ככה מטנפת את העולם. אנחנו אנשים של שקוף עם כלורופיל, לא של לבן מזוקק
:D :D :D

שלח תגובה