experience report database

הכרזות מערכת בכל הנוגע לאתר וקהילה.
סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin
experience report database

שליחה על ידי Kinslayer » א' יולי 04, 2010 3:43 pm

טוב, כבר מלפני הרבה זמן הבטחתי עוד הפתעה גדולה, וסוף סוף אני מוכן לגלות כמה פרטים.
התחלתי לעבוד על מאגר מידע אינטראקטיבי לטריפ רפורטס / דו"חות חוויה, כך שנוכל לשמוע קצת על חוויות מעשיות מהקהילה. השקעתי בהרבה פיצ'רים שאני מווקה יעזור לנו לסדר את כל החומר ויהפוך את המערכת לכלי שימושי לכולם.

קודם כל, כמה הערות:

1) למרות שאני תיכנתי את המערכת, הוא פרויקט נפרד מישראהרב. בעצם מדובר בשירות חיצונית שמאפשר למשתמשים של כל מיני אתרים לתרום למאגר מידע גלובלי ולשתף פעולה. הכוונה כמובן שיכול להיות שיש שם חומר שנגד לחוקי הפורום... אין שם מנהלים לעבור על הפורום ולבדוק שהכל בסדר. שימו לב שישגם דף של "הגדרות פרטיות".

2) לא סיימתי את הפורייקט. נשאר עוד הרבה עבודה, אבל הגעתי לשלב שאני מוכן להזמין אנשים אחרים לתרום קצת. התרמת ערכים גם יעזור לי לראות איך אנשים משתמשים במערכת ולהוסיף פיצ'רים חדשים שכרגע קצת קשה לעבוד עליהם. אפשר לשאול פה שאלות כללית, אבל אם נתקלת בבאגים, אני מבקש לדווח עליהם בתוך הדף תקלות והצעות, כך שאוכל לעבור על כל תקלה בצורה מסודרת, וגם אידע לכמה אנשים זה משפיע. חשוב! בדף הזה אפשר לשלוח מידע באנגלית בלבד! אני צריך גם לציין שהשקעתי המון זמן בזה ואני צריך לחזור לעבוד על פרוייקטים אחרים (שמביאים לי כסף)... אז לא יהיה התקדמות נוספת לבנתיים - אבל כמו שאמרתי, בדעתי הוא מוכן לשימוש ראשונה.

3) לגבי הוספת חומרים חדשים לרשימה בתוך המערכת... בנתיים רק אפשר לעשות את זה באנגלית. אם התכליך לא ברור אז תודיע לי פה ואני אוסיף.

4) אין צורך להרשם מחדש, זה הכל קשור לפורום (אז תוודא להכנס לפורומים לפני השימוש).

5) המערכת מפרידה בין חוויות בשפות שונות... רק שתדעו. ברירת המחדל לעבוד על "טריפ רפורטס" אבל יש כמה אופציות לעבוד על יומן אישי, יומן חלומות, יומן OOBE ויומן מדטציה. הכתובת של כל דף (במידה שאתם רוצים לעתוק אותו לדף בפורום) מופיע בסוף כל דף (זה לא מעדכן את כתובת בדפדפן מכיוון שהוא מערכת embedded).

מעבר לזה אני מציע ללכת לראות מה שיש... בעיניי המערכת די מסבירה את עצמה, אבל כמובן אשמח לשמוע פה פידבאקים וכו'. אז יאללה, בוא נשמע כמה מהחוויות שלכם. (ולמרות כל התמונות הפסיכדליות, אשמח גם לשמוע על כל מיני צמחים מעניינים).

הכתובת למערכת:
http://israherb.org/forums/tripreport.php

ובסוף, תודה ענקית לדר הופמן על עזרתו לתרגם את כל העברית במערכת. תודה חבר :)

סמל אישי של משתמש
דר הופמן

Re: experience report database

שליחה על ידי דר הופמן » א' יולי 04, 2010 4:03 pm

העתיד כבר כאן.
ושוב תודה ענקית לkinslayer על שפע הזמן והרצון לקדם דברים יפים ואיכותיים.
חשוב לזכור, שהאיש הצנוע הזה מקדיש המון, המון מזמנו הפנוי בכדיי שנוכל אנחנו להנות מדברים יפים גם בשפה העברית, בארץ ישראל.
ישר כח, בברכת שמיים כחולים (תמיד)

סמל אישי של משתמש
RedChili

שליחה על ידי RedChili » א' יולי 04, 2010 5:50 pm

תבורכו קינסיילר והדוקטור.
משעשע שזו לא פעם שאני נתקל במערכת הזו - ראיתי אותה כבר בשיטוט אקראי בגוגל :)

nnone

שליחה על ידי nnone » א' יולי 04, 2010 11:37 pm

יכול להיות מעולה! תודה רבה על ההשקעה
תמונה

HERBMAN

שליחה על ידי HERBMAN » ב' יולי 05, 2010 5:19 pm

אחי יצא סוס לפי דעתי המערכת אחלה רק צריך שאנשים באמת יכתבו שם רפורטים ושישתמשו בה.

סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin

שליחה על ידי Kinslayer » ה' יולי 08, 2010 11:31 pm

שלום לכם יא עצלנים :)

תרמתי כבר 3 דוחות... אני מבקש שכולם יעלו כל אחד דו"ח יחיד, שיהיה לכולנו קצת יותר מעניין פה. הגיע הזמן שיהיה לנו משאב בקהילה של חוויות מקומיות, בעברית.

הערך האחרון ששמתי נורא אישי וקצת מפחיד... אבל אני מנסה להיות פה דוגמה אישית ולהראות שהכל הולך :) אל תשפטו אותי, זה מלפני כמה שנים והייתי עוד צעיר ונאיבי :) רק אל תשימו לב לעברית הגרועה שלי.

סמל אישי של משתמש
MrSimpson

שליחה על ידי MrSimpson » ו' יולי 09, 2010 1:10 am

:)
אני בקרוב אעלה דיווח שלי :)

‍‍‍תמונה
In a bed, in a bed, by the waterside I will lay my head.
Listen to the river sing sweet songs, to rock my soul.

סמל אישי של משתמש
MrSimpson

שליחה על ידי MrSimpson » ו' יולי 09, 2010 1:22 am

נסיתי עכשיו להוסיף ערך חדש , וזה מבקש ממני שם וסיסמא, מה אני צריך לעשות?

‍‍‍תמונה

סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin

שליחה על ידי Kinslayer » ו' יולי 09, 2010 3:01 am

סחטיין :) אממ... זה מוזר. זה אמור להיות קשור לפורום. למעלה בראש הדף, כתוב שאתה מחובר לפורום?

הדבר היחיד שעולה לי לראש כרגע זה אולי הדפדפן. תיכננתי את המערכת לעבוד על סטנדרטים מוכרים -- ז"א זה אמור לעבוד בכל דפדפן, אבל האינטרנט אקספלורר של מיקרוסופט ידוע כבעייתי בנוגע לזה... בד"כ צריכים בעצם לכתוב את הכל פעמיים, פעם אחת לאקספלורר ופעם אחד לכל הדפדפנים האחרים ביחד. קיצור אקספלורר הוא חרא, ואין לי אפשרות לבדוק את האתר בתוכו (הסבר ארוך אבל אסביר בכיף עם זה מעניין אותך :)).

קיצרררררררר.... אם אתה משתמש באקספלורר אשמח לדעת אם זה עובד בדפדן אחר כמו פיירפוקס, כרום, או מה שיהיה...

יש רק עוד דבר אחד שאולי יכול לשפיע.. תנסה אולי כשאתה נכנס לפורום לעשות V באפשרות לחבר אותך אוטומתי. זה לא אמור להשפיע אבל שווה לבדוק.

לאנשים אחרים היו את הבעיה הזאת? (רמז: צריכים לתרום דוחים לבדוק :)).

סמל אישי של משתמש
MrSimpson

שליחה על ידי MrSimpson » ו' יולי 09, 2010 11:22 am

אני אכן משתמש באקספלורר (אולי הוא חרא , אבל אותו אני הכי מכיר)
ואני נמצא על התחברות אוטמטית למערכת , וזה עדיין לא עובד.
גם כשאני מנסה להכניס שמה את השם משתמש והסיסמא שלי בפורום , זה גם לא נותן , זה כותב שסיסמא לא נכונה :S

‍‍‍תמונה

שלח תגובה