עדכון יוני :)

הכרזות מערכת בכל הנוגע לאתר וקהילה.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Kinslayer
Site Admin
עדכון יוני :)

שליחה על ידי Kinslayer » ה' יוני 23, 2011 7:25 pm

מה קורה, חברים?

הבטחנו שינויים, והנה עוד כמה מגיעים!

קודם כל, עשינו קצת סדר לרשימת הפורומים. מקווה שזה יתרום לפורום נוח יותר ויעיל יותר. לכל פורום יש הסבר על יעודו, במקרה שזה עוד לא מובן מהשם שלו.

עוד בשורות טובות, אני רוצה לברך לפורום מנהלים חדשים! ethnofanatik והחקלאי העירוני הצטרפו אלינו לצוות ישראהרב! לאלה שיצאו לקרוא את ההודעות שלהם בפורום, אין ספק שהם אנשים מאוד רציניים ובעלי ידע עמוק בתחום, ואני מחכה בקוצר רוח לראות עוד מתרומותיהם לפורום ולהקילה. חברה, אני מברך אותכם ומאחל לכם כל הצלחה פה!

לפעמים כשיש בשורות טובות, מגיע גם בשורות רעות, ולצערי אני צריך גם להכריז על התפטרותם של Pachanoid ו-RedChili. שניהם הצטרכו למקד בדברים אחרים בחייהם כרגע... אבל למרות שהם כבר לא משתתפים חלק בהנהלת הפורום, אנחנו עוד יכולים לצפות לראות אותם בקהילה שלנו פה בפורום. חברה, שניהם היו פה ממש מההתחלה, וקשה לי להגיד כמה אנחנו מעריכים את כל העבודה הקשות שהם הקדישו לפורום בהמשך שנתיים האלו מאז הקמתו. לא קל להקים קהילה כמעט מכלום, אבל הם עמדו בתפקיד הקשה הזה והשקיעו גם מעמץ וגם אהבה. גם לכם, אני מאחל כל הצלחה בדרכיכם. תודה רבה!!

עם זאת, אנחנו מחפשים כרגע עוד כמה מנהלים חדשים, ובזאת אני פונה לקהילה. הכי חשוב, אנחנו מחפשים אנשים עם אהבה לצמחים! נסיון מלהתמסטל מכל דבר כולל גז מזגנים לא נחשב :) אנו מחפשים אנשים עם אותם אהבה, כבוד, וחזון שיש לנו. מעבר לזה, דרישות התפקיד כולל לפחות שעה בשבוע ואכיפות חוקי הפורום. אם זה משהו שמעניין אותך, נא לשלוח לי מעמדות ומוטבציה, ונודיע על התוצאות בעוד שבועיים בערך. חברה, הפורום ממשיך לפרוח פה ואלו זמנים מתרגשים!

אם יש עוד תגובות ודעות במהלך כל השינויים, אפשר לדבר על זה כאן. יוני שמח לכולם :)

סמל אישי של משתמש
SafetyBear

Re: עדכון יוני :)

שליחה על ידי SafetyBear » ו' יוני 24, 2011 10:04 am

תודה פאצ'ה !!! החזקת את הפורום על הכתפיים במשך תקופה ארוכה, עם הרבה אהבה לצמחים ולשימוש מושכל וראוי בהם.
חלקת כאן הרבה מאד ידע ונסיון בזיהוי ובגידול - מומחיות מבוססת-נסיון שאין למצוא בספרים.
היה תענוג לקרוא את הודעותיך, שתמיד נרמז מהן שרצוי ללמוד ולהתעמק מעבר.
שא ברכה גם מחברי הפורום - ברור שמהצמחים אתה מקבל בשפע :)
סייפטי
~ Better safe than sorry ~

סמל אישי של משתמש
קסרופיט

תודה

שליחה על ידי קסרופיט » ש' יולי 23, 2011 9:16 am

לפחנוי ורד צ'ילי הזדמנות להגיד שאני מעריכה ואוהבת מאד את העבודה היפה שעשיתם פה, יסודות איתנים, זרע טוב, טיפוח והשקיה יומיומית

ברכות גם לאתנובוטניק ולחקלאי העירוני <ניק מדליק!!> שלקחו את המושכות על עצמם....תודה. מאד נהנת ולומדת ממה ששניכם מביאים.
גם אם לא תמיד יש לי זמן להשתתף, משתדלת לפחות לקרוא...והימים המרוכזים של הקריאה פה, נותנים לי עוצמה שדומה לקטטוסים, אז המון תודה על המידע, האור והאהבה שאתם <כל משתתפי הפורום> מביאים

שלח תגובה