שיתוף חויית דאטורה... אשמח לעיניים

שקיים פעם ב- http://forums.nrg.co.il/index.php?act=f ... &forum=158
שלח תגובה
SpiritChaser

שיתוף חויית דאטורה... אשמח לעיניים

שליחה על ידי SpiritChaser » א' מאי 20, 2007 2:55 pm

הולה...
לפני זמן מה חייתי חודש וחצי במערות באיים הקנריים. בפתח המערה שחייתי בה היה צמח דאטורה שכל לילה הפרחים היפים שלו פרחו והיו לי כאור ירח יפייפה. הוא קרץ לי ונעניתי.
מישהו שם במערות בשם ARMAND נתן לי זרעים והסביר לי קצת על מה שיכול לקרות... הלכתי הליכה מרובה לכפר הקרוב, אכלתי זרעים בדרך כשבכל זרע שהחדרתי לפה החדרתי גם כוונה טובה.
אט אט כל הגוף החל להרגיש יבש, אבל כל האויר מסביב צלול, כמו הילכתי בענן הזייתי. שתיתי המון והרגשתי כאילו כלום לא נכנס אליי, נסיתי להשתין המון פעמים וזה רק מאאאאד שרף וכל פעם זלגה לי רק טיפת שתן על הירך.
הכל היה הזייתי ויפה. חזרתי למערה וחשתי בצורך עז לשכב... שכבתי על הגב עם פניי לתקרת המערה וצידי הימני כלפיי פתח המערה. לפתע מגיע ARMAND, אני רואה אותו בזווית של העין והוא מדבר איתי ואני עונה לו.. המון דיבורים, עד שאני מסיט ראשי אליו והוא נעלם. כעבור זמן מה מגיע מישהו אחר ומדבר איתי עד שאני מסיט ראשי אליו והוא נעלם. זה היה מוחשי יותר מכל הזייה או חלום שחוותי עד אז. כך שמתי לב שכל פעם שהחזרתי ראשי להסתכל בתקרת המערה מישהו בא ודיבר איתי עד שכיוונתי מבטי אליו והוא נעלם. ואז החלטתי לזמן אנשים.
עצמתי עיניים, חשבתי על מי שרציתי (אנשים מהארץ, משפחה, חברים, ישויות משונות) וכשפקחתי עיניים מי שרציתי היה שם וראיתי אותו מזוית עיניים.. כשרציתי שזה יסתיים פשוט הסתכלתי לכיוון שלו.
זה נמשך שעווווווווווווווווות רבות.
לא משנה שאני מרגיש שהיום הייתי עושה הרבה יותר עם אותה הזייה חוייתית, זה לימד אותי שלכל הזייה יש את הפתח שלה, פתח להכנס דרכו ולפעול בתוכה ולמצוא שלל תשובות ושואלות ותחושות חדשות.
לא רואה את עצמי לוקח שוב דאטורה כי התחושה לאורך כל הדרך הייתה לא טובה וכי לסם הזה יש באמת (כפי שדון חואן אמר) אופי של אשה מפתה ושתלטנית. אבל מי יודע

תודה על הזמן והקריאה
היה ארוך, היה קשה, היה טוב.
ותודה לאל

Dentrit

יפה!

שליחה על ידי Dentrit » א' מאי 20, 2007 5:55 pm

בתגובה ל: שיתוף חויית דאטורה... אשמח לעיניים

כל הכבוד על האומץ!סוף סוף מישהו שמדבר על דברים חיוביים בטריפ דטורה.
בא לך לחלוק את זה גם פה(לינק מצורף)?

SpiritChaser

בא לי.. אבל

שליחה על ידי SpiritChaser » ג' מאי 22, 2007 12:21 am

בתגובה ל: יפה!

משום מה לא מצליח להירשם... תמיד מסיים הרשמה ואז לוחץ על הקישור במייל וזה אומר לי שהקישור שגוי
:(

Dentrit

באמת?

שליחה על ידי Dentrit » ג' מאי 22, 2007 7:10 pm

בתגובה ל: בא לי.. אבל

תנסה אולי יותר מאוחר- לפעמים קורה שהאתר שלהם לא עובד.אולי נפלת על שעה כזאת

שלח תגובה