הלם קרב

שקיים פעם ב- http://forums.nrg.co.il/index.php?act=f ... &forum=158
blistick

הלם קרב

שליחה על ידי blistick » ד' אוגוסט 15, 2007 1:38 pm

הי
משנת 93 אני הלום קרב.שרתתי באינתיפאדה הראשונה ב'שמשון'.היום אני עובר שיקום בדרכים שונות, ולאחרונה אנחנו מנסים למצוא כיוונים נוספים., הכל מתואם עם הפסיכיאטר, למרות שהוא כמובן לא יכול לאשר כאלה דברים.
היה לי נסיון אבל לא עם מה שהפורום מדבר עליו. אני תמיד מתחיל במינון קטן, מגיע לכמות הרצויה- עושה חוויה מתקנת, מנסה לפתור פלאשבק וממשיך הלאה לתיקון הבא.
אני לא 'פושר', לא יצרן סמים, לפני כמה שנים ניסיתי כל מיני דברים, אבל מאז ומתמיד נמשכתי לדברים טבעיים, כאדם מאמין אני חושב שהקב"ה ברא מטרה מאחורי כל דבר (וודאי בעולם הצומח - ('ויטע עשב עושה למינהו" + "לעובדה ולשומרה").
אני היום נמצא במבוי סתום, היו התרחשויות ברצועה שאני יכול להיכנס אליהם רק 'מהחלון' (מעורפל) ולא 'מהדלת' (שיחה ישירה), אלו החוויות 'הכבדות', לכן אני מנסה למצוא פתרונות. יש לי בבית 'סן פדרו', לופפורה (פיאוטי), פרחי דטורה, גת אדום. אין לי מושג מה עושים איתם, אבל טוב שהם כאן.
יותר מהכל הייתי מעונין לקבל הסבר, להכיר את התחום ולמצוא את מה שאני צריך לכאן להחלים. אנחנו מחפשים פתרון לשני דברים עקרוניים:
1- (צמח טבעי בעל אפקט הזמן הארוך ביותר למצב רוח מרומם (לא קיצוני) על מנת להיכנס לפלאשבק בצורה נוחה יותר.
2- צמח טבעי שיודע לעבוד כמו 'אופיום', אמ די אמ אי, (אפשר שיהיה הזייתי אבל בעיקר בעל אפקט טשטוש וערפול ברמה בינונית. שגורם להאטת הקצב ואלחוש הכרתי.
'טחנתי' את הפורום ויש לי הרגשה שאולי מכאן תבוא הישועה. הייתי שמח לקבל הדרכה ולהכיר מישהו בעל נסיון וידע במיוחד בתחום כמו זה, שלדעתי נחשב כ 'על הגדר' (חיים ומוות). ולכן אני מעדיף עזרה והדרכה.
אשמח לקבל ממישהו עזרה!!!
בברכה ותודה על תשומת הלב
טל
oppippo@walla.co.il

perryzepam

אההה

שליחה על ידי perryzepam » ד' אוגוסט 15, 2007 2:52 pm

בתגובה ל: הלם קרב

אם אתה לא רוצה קיצוני, עזוב את הדטורה בשקט..

סאן פדרו זה יופי ופיוטה בכלל סוף הדרך, אבל זה לא מחזיק כל כך הרבה זמן..
מה הקשר בין אופיום לאמ די אמ איי לא יודע, אבל משהו שדי דומה לאקסטזי רק עם הזיות זה Iboga. נדמה לי שבכלל משתמשים בצמח הזה לדוחק פוסט טראומטי..אם אתה רוצה אופיום למה אתה לא מגדל פשוט?
גם פטריות קסם נראה לי שיתאימו..

אלחוש....לא יודע...תנסה פרגים או משהו צמחים לא כל כך עושים אלחוש ממה שאני יודע..
למה אתה לא פשוט לוקח זולופט\פרוזק\סרוקסט? מחולל ניסים מממש לדעתי.

blistick

תודה, אבל..

שליחה על ידי blistick » ד' אוגוסט 15, 2007 4:36 pm

בתגובה ל: אההה

אם אפשר עוד מילה או שתיים על הדטורה, למה לעזוב בשקט ומזתומרת קיצוני? (היא באמת עד כדי כך?)
הייתי שמח לדעת סן פדרו - כמויות למתחיל? טחינה, בישול איטי, סינון בד אם רוצים, אבל כמה לשים וכמה לשתות?
אופיום ואמדיאםאי לי אישית מאטים קצב, תחושת מורפיום, vaben, קסנקס.
איבוגה, פטריות קסם ופרג לאופיום ? הלוואי והייתי יודע איך משיגים
ומבין שלושת התרופות על מה אתה ממליץ והאם הן טבעיות או מי מביניהן הכי 'נקייה'.
תודה לך

blistick

עוד משהו ברשותך

שליחה על ידי blistick » ד' אוגוסט 15, 2007 4:41 pm

בתגובה ל: אההה

שני פרחים (גוונים לבן צהוב) ו4 עלים של דטורה - מה אפשר לעשות איתם?
2 זמורות של עלי פסיפלורה - כנ"ל?
תודה

perryzepam

דטורה זה פשוט..

שליחה על ידי perryzepam » ה' אוגוסט 16, 2007 2:24 pm

בתגובה ל: עוד משהו ברשותך

ממש לא הדבר שאתה מחפש, בלדונה שהיא מהמשפחה של הדטורה זה הצמח שמייצרים ממנו אטרופין, זה רעל.
אם תנסה, זה מן טשטוש כזה, תוך בערך עוד 30 דקות הדופק עולה, ואתה מתחיל להזות, אבל זה לא הזיות כיפיות, דטורה זה צמח יפה אבל תן לה לגדול בשקט, אני ממש לא תומך בשימוש בצמחים כמו דטורה, בלדונה, בורגמנזיה וכאלה.

פטריות קסם אתה יכול לגדל בבית.

איבוגה זה לא הכי קשה למצוא, ויש את הווקנגה אפריקנה שזה דומה והרבה יותר קל למצוא.

זולופט [סרטראלין, לוסטראל בארץ] מצוינת, גם אני לקחתי, אמנם לא לתסמונת דוחק פוסט טראומטי אלא סתם לדיכאון, עובדת מצוין. יום אחד אתה מתעורר בבוקר והחיים פשוט נראים יותר טוב. אני מאוד מתפלא שלא נתנו לך כבר, אלה התרופות הראשונות לטיפול בבעיה הזאת. אין לה תופעות לוואי או לפחות לא היו לה עלי. הם לא טבעיות.

סאן פדרו 20-30 ס"מ ככה, לחתוך לפרוסות, לשים בבלנדר, לבשל על אש קטנה בלי להרתיח, לסנן ולהנות.
אבל אם יש לך פיוטה עזוב ת'סאן פדרו, פיוטה זה יותר טוב. לא יודע איך מבשלים אותה אבל.

SunshineHBWR

שמע ישראל...

שליחה על ידי SunshineHBWR » ה' אוגוסט 16, 2007 4:05 pm

בתגובה ל: הלם קרב

קודם כל שמתי לב שאתה לא יודע מה זה פלאשבק ומשתמש במושג הזה לא במקום.
לגבי המלצות שלי:
1-אין לי מושג
2-קרטום. רק קרטום.
ENJOY

blistick

חן חן, עוד משהו קטן....

שליחה על ידי blistick » ה' אוגוסט 16, 2007 7:05 pm

בתגובה ל: דטורה זה פשוט..

איפה משיגים איבוגה, ווקנגה אפריקנה פטריות קסם או קישורים לגידול פטריות קסם (בעברית)?
עד כמה סן פדרו עובר 'חלק'? האם בזמן ההשפעה יש שליטה מסויימת, מבינים מה קורה וזוכרים מה היה?
ואם אפשר ל'חדד' את העניין במה שונה הפיוטה מס"פ?
תודה

blistick

היי

שליחה על ידי blistick » ה' אוגוסט 16, 2007 7:07 pm

בתגובה ל: שמע ישראל...

אשמח אם תעזור לי לנסחומה זה 'פלאש בק' לפי איך שאתה מבין את זה? זה ייתן לי עוד זווית על הנושא ומאוד יעזור לי בזמן הקרוב.
אם אפשר לדעת איפה משיגים קרטום? אודה לך מאוד.
תודה טל

perryzepam

אהההה

שליחה על ידי perryzepam » ה' אוגוסט 16, 2007 7:13 pm

בתגובה ל: חן חן, עוד משהו קטן....

איבוגה להשיג אני לא יודע עד כמה זה חוקי, זרעים כנראה אפשרי אבל לא יודע מאיפה.
ווקנגה אפריקנה יש בכל מיני אונליין סמארט-שופס (זרעים או שורש).
לא ניסיתי מספיק סאן פדרו כדי לענות לך, אכלתי כנראה קצת מדי, אבל זכרתי הכל. מכמה שאני מכיר חומרים מעוררי הזיות, זוכרים הכל (חוץ מדטורה וחברותיה).

פטריות זה לא התחום שלי, כנראה מישהו אחר יענה לך....אני קוטף ביער.

פיוטה שלוקח לה הרבה זמן לגדול, שונה מסאן פדרו בזה שחוץ ממסקלין, יש בה עוד כמה אלקלואידים. אז זאת סטלה יותר "מלאה" כזאת. יותר מקיפה....לא יודע אם פיוטה חוקית בכלל...
יש לך פיוטה ליד הסן פדרו והגת?

perryzepam

פלאשבק

שליחה על ידי perryzepam » ה' אוגוסט 16, 2007 7:27 pm

בתגובה ל: היי

זה תופעה שנגרמת כתוצאה משימוש ארוך טווח או בכמויות גדולות של הלוצינוגנים, מקשרים את זה בעיקר לחומצה ליסרגית (L.S.D), אבל נראה לי שזה יכול להיגרם גם מפטריות קסם.
זה בעצם אומר שאפילו שנים אחרי הטריפ האחרון שלך, פתאום אתה מתחיל להרגיש כאילו עוד פעם השתמשת במשהו. זה מסוכן קצת כי זה יכול לקרות לך, נגיד, בזמן שאתה נוהג.

נראה לי שמקשרים את המונח 'פלאשבק' גם עם זכרונות שמתעוררים מחוויה טראומטית.

קרטום גם בסמארט שופס כמו אזריוס.

שלח תגובה