מסיכה טובה לפנים

שקיים פעם ב- http://forums.nrg.co.il/index.php?act=f ... &forum=158
שלח תגובה
avivaBAR

מסיכה טובה לפנים

שליחה על ידי avivaBAR » ה' אוגוסט 30, 2007 8:52 pm

שלום לכולם.
אני מחפשת כבר כמה זמן מסיכה טובה לטיפול בעור הפנים כי נוצרו לי כמה כתמי שמש וקצת קמטים מסביב לעיניים שהייתי שמחהמאוד לטפל בהן.
אם מישהי יכולה לתת לי המלצה אז אני אשמח נורא

sigalit55

הצעה

שליחה על ידי sigalit55 » ה' אוגוסט 30, 2007 9:59 pm

בתגובה ל: מסיכה טובה לפנים

אני משתמשת במסיכות בעיקר כדי לשמר מצב קיים. אין הרבה מסיכות טיפוליות טובות.
בכל מקרה אני הצלחתי לטפל בכתמי שמש שהיו לי בעזרת פילינג שעשיתי לפני שנה וחצי בערך בכללית אסתטיקה.
בעקרון עשיתי פילינג עמוק וזה די חיסל את כל עיניין כתמי השמש וגם עזר לכמטים.
עכשיו אני משתמשת בקרמים טבעיים לשמור על המצב הקיים

perryzepam

אמממ...

שליחה על ידי perryzepam » ו' אוגוסט 31, 2007 12:48 am

כל דבר נוגד חמצון יכול לעזור לך נראה לי..
אני זוכר פעם שלאמא הייתה מסכת אבוקדו, ענבים מעוכים, מלפפונים על העיניים משהו כזה..
כל הדברים האלה כנראה עובדים כי אחרת לא היו משתמשים בהם אבל (במחיר שאני יעצבן כמה אנשים פה, סליחה על זה ) נראה לי שעדיף לך לקנות משהו...זה לא יקר מאוד, זה כנראה עובד יותר טוב, ולאכול אבוקדו זה נורא טעים חבל למרוח על הפנים.

PsyWay

תלוי בך...

שליחה על ידי PsyWay » ו' אוגוסט 31, 2007 11:57 am

העיניין עם ההיזדקנות היא לא אופיינית לבן אדם אלה עם הוא חוטא,אנשים חושבים שאני די דפוק כי ניכנסתי עמוק לעניין הרוחני כמו שפעם מישהו אמר לי "תירד למטה על תיתרחק מאיתנו" אחרי שאתה מיחפש הרבה ולפעמים אתה לא יודע מה תמיד הסוף יהיה שאתה תגיע למסקנה שיש כוח עליון שמנהל את העניינים שמניע את גלגל החיים וזה כמובן בורא עולם אלוהי אברהם יצחק ויעקב, אז עם מישהו מיחפש משהו מהחיים אני מציע לקרוא טוב טוב גם בין השורות והאותיות וגם מה שמיסתתר מאחורי המילים של ספר "בראשית" זה דבר מדהים כי אלוהים מסביר שמה בעצם את החיים מהתחלה ועד הסוף כמו מ א עד ת.
כמו "בראשית" שמתחילה באות ב כי א זה אלוהים ואלוהים אף אחד לא ברא אותו הוא אין סופי ללא התחלה וללא סוף
אז אלוהים מסביר מהתחלה של הקיום שזה מ ב ועד סופו שזה ת.
בכול מיקרה מה שאני רוצה להגיד בעצם זה שהאדם והאישה אכלו מעץ הדעת הטוב והרע אבל לא כתוב שהאישה אכלה גם מעץ החיים כי רק האדם כתוב שהוא אכל מעץ החיים לכן האדם כן יכול לחיות לנצח כי בעצם בואו ניהיה קצת היגיוניים ויותר רוחיניים מאשר חומריים אנשים לא מתים בגלל מחלות או תאונות או מלחמות אנשים מתים בגלל חטאים כל אדם נושא על עצמו שק מאוד כבד של חטאים.
לכן אם אתה רוצה לחיות, רק אלוהים יכול לתת חיים אף רופא או פוליטיקאי לא יספקו לכם זאת הם רק יגרמו לכם להרבה כאב ויסורים.
השאלה הגדולה מה זה בעצם החיים או אלוהים? אהבה(לא סקס) שמחה ואמונה כי אלוהים ברא את העולם באהבה מאושר לאמונה.
אז עם זה אתה שרוצה לטפל בקמטים אין לי מה להציע לך מילבד הרבה אהבה(לא תועבה,זיונים) אושר ואמונה
אבל עם זה את אז.....עד כמה שידוע לי אישה זה לא בן אדם כי אלוהים ברא את האישה מהזנב של האדם והאדם קרא לה אישה כלומר איש שלו כלומר ישות של מישהו.
לכן כמו שאמרתי בעבר "חוכמת האדם היא יראת אלוהים" ותחשבו על זה!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
Nervosa

תתקשרי אליי ל

שליחה על ידי Nervosa » ב' ספטמבר 03, 2007 4:57 pm

0524322171
אני מכין קרמים לפנים על בסיס טבעי+ שמנים אתריים שמשקמים את הפנים ומונעים הזדקנות.
מוכר זרעים של:

Lagochilus inebrians
Lycium Barbarum
Acacia obtusifolia
Heimia salicifolia
Peganum Harmala

שלח תגובה