צמחי מרפא ללידה

שקיים פעם ב- http://forums.nrg.co.il/index.php?act=f ... &forum=158
שלח תגובה
hilashaked

צמחי מרפא ללידה

שליחה על ידי hilashaked » ד' אוגוסט 15, 2007 10:53 am

שלום,

שמעתי שציפורן טוב לקחת עם תחילת הצירים , בשתיה , וזה מצויין לשיכוך כאב- הייתכן?

ושאלה שניה- מהו צמח ה-ג'ינסנג - הבנתי שהוט טוב לקבלת אנרגיה במקרה של לידה ארוכה ומתישה.

אשמח לקצת מידע בנושא

תודה
הילה

perryzepam

לדעתי

שליחה על ידי perryzepam » ד' אוגוסט 15, 2007 12:47 pm

בתגובה ל: צמחי מרפא ללידה

עזבי את הציפורן, לכי על האפידורל.

ללידה לא שמעתי על זה בעקרון זה צמח סיני כזה שממריץ קצת ומשפר את היכולת למידה וריכוז...
אני אישית כשלקחתי לא הרגשתי כלום, גם לא התכוונתי להרגיש, אבל מי יודע אולי זה בריא, לא שווה את ה2 יורו ל-40 כדורים אם את שואלת אותי...

Kaqulja ikox

שלום!

שליחה על ידי Kaqulja ikox » ה' אוגוסט 16, 2007 1:55 am

בתגובה ל: צמחי מרפא ללידה

אני מקווה שפנית לפורום צמחי מרפא לא כדי לקבל המלצות על תרופות שנסחרות כיום כי את זה כל רופא מהרפאה הקרובה ישמח לנדב.
ציפורן מצויין אבל יותר לטיפול בכאב מקומי ולפי דעתי הצריכה דרך הבטן תהייה קשה. אפידורל ורב החומרים המאלחשים שפועלים באופן מקומי מסוכנים לשימוש פנימי ובעלי פוטנציאל הרסני! כי הפעולה שמתבצעת בגוף בהצגה של אפ (בכל צורה שהיא) פעולה שמנתקת את התשדורת העצבית בתאים המשדרים למח בקצב מהיר(כאב). אבל גם מסכנת חלקים אחרים בגוף - לב ריאה שחשובים למעמד וכמובן לתינוק.
אני לכאבי שינייים משתמש בציפורן וזה עושה את העבודה נפלאות כי הריכז שונה ורק מקום ספציפי דורש טיפול.
לוונדר ושמן עץ התה - יסמין ובעיקר הרבה דבש או תמצית פרופוליס 30% לפחות, הם הדברים שצריכים לעניין אותך.
חליטה וסינון של יסמין ולוונדר מקובלות מאוד לפני ותוך כדי צירים. 5 טיפות של פרופוליס, כל יום + דבש ושיני שום בבוקר כדי לעבוד על החיסון הכללי. יכולת גופנית טובה תפחית את העומס וכדאי לנסות להכין להתנסות ולהכיר הרבה לפני תקופת הצירים. חומץ תפוחים מנקה את הדם וגם מצויין לחיסון ומטבוליזם גבוה.
התועלת של ארגוט אלקליוד (ergot alkaloid) בזירוז של לידות בעולם הקדום:
St. Antonny's fire .The holy fire או משהו כזה כשם למשקה שהיה בשימוש ביוון העתיקה ובעיקר כלל בעיקר ארגוט של שיפון. המשקה והחומר היו מרכז ה eleusian mystery. נבדקו ונמצאו יעילים לשחרור עצבי ולהרפיה כנראה עקב עליה ברמת הזרטונין להרגשה מאזנת - במינון נכון גם לעצירת דימום.
נראה לי ששווה לבדוק את העיניין יותר לעומק וברצינות כי זו חייבת להיות חווית לידה קלה ומלמדת. . . .
וכמובן.... תתחדשי לך!

perryzepam

מה ארגוט?!!??!?!?

שליחה על ידי perryzepam » ה' אוגוסט 16, 2007 2:39 pm

בתגובה ל: שלום!

התחרפנתם לגמרי? אל תאכלו ארגוט, זה רעל, מארגוט מייצרים אסיד נכון אבל ככה זה לא בסדר לאכול.
ישחירו לכם הידיים, זה מכווץ כלי דם נורא חזק ועושה נמק.

ואם זה לא מספיק לכם, אז ארגוט ואסיד הם גם סמים שמעודדים הפלה.

Kaqulja ikox

הפלה ולידה

שליחה על ידי Kaqulja ikox » ו' אוגוסט 17, 2007 2:56 pm

בתגובה ל: מה ארגוט?!!??!?!?

שני דברים שונים!
מבין 300 נשים בהריון שטופלו בארגוטמין והידרוארגוטמין למיגרנות קשות תוך כדי הריון אחוזי ההפלה היו נמוכים מהרגיל!.
קארבוארגולין בטוח לשימוש גם תוך כדי צירי לידה ולהקלה בכאבים.

אתה חייב להרגע עם השטויות שאתה פולט מהפה ובכלל לחשוב פעמיים כאשר אתה ממליץ לאנשים שהגיעו לכאן להשתמש בתרופות רגילות ומסוכנות.
פרוזק סרוקל קלונס אפידורל וכל שאר נוגדי הדכאון שאתה שמח לשרברב פה הם במקום ה- 2 כאויבי האנושות והעולם כולו (אחרי האמונה הדתית מונותאיסטית שמחזיקה במקום הראשון ללא עוררין).

שים לב שאתה בפורום צמחי מרפא ואתנובוטניקה. אולי תחפש לך פורום של תרופות וסמים.

perryzepam

מצטער, אני לא ימליץ כאן יותר על תרופות קונבנציונליות.

שליחה על ידי perryzepam » ו' אוגוסט 17, 2007 6:02 pm

בתגובה ל: הפלה ולידה

ארגוטמין מכינים מארגוט, זה לא אומר שזה בטיחותי לאכול את הפטריה עצמה.

Deadly Poison; Psychedelic
DESCRIPTION
Ergot is a fungus that infects cereal grains, replacing kernels of the fruit with small black masses of mycelium. It produces ergotamine, a potent vasoconstrictor and precursor to LSD. Ergot poisoning (St Anthony's Fire) causes hallucinations, gangrenous loss of limbs, and death. Outbreaks plagued medieval Europe and were associated with witchcraft and the Inquisition.

http://www.erowid.org/plants/ergot/ergot.shtml

סמל אישי של משתמש
Nervosa

אין לי בעיה עם אלו שלוקחים תרופות

שליחה על ידי Nervosa » ו' אוגוסט 17, 2007 7:45 pm

בתגובה ל: מצטער, אני לא ימליץ כאן יותר על תרופות ק...

רק זה לא המקום לדבר על תרופות קונבנציונליות.
תודה,תומר.
מוכר זרעים של:

Lagochilus inebrians
Lycium Barbarum
Acacia obtusifolia
Heimia salicifolia
Peganum Harmala

perryzepam

יאפ, אתה צודק.

שליחה על ידי perryzepam » ו' אוגוסט 17, 2007 8:29 pm

בתגובה ל: אין לי בעיה עם אלו שלוקחים תרופות

הפסקתי, אכן לא המקום המתאים לדבר על זה.