בקרוב...

שקיים פעם ב- http://forums.nrg.co.il/index.php?act=f ... &forum=158
perryzepam

ניסיון גידול עצום אני לי..

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 10:28 am

בתגובה ל: צריך עזרה לגידול HBWR ו MORNING GLORY

אבל אני מגדל בבית, וגם מורנינג גלורי וגם הוואיאן בייבי וודרוז גודלים אצלי בבית תחת מנורות פלורסצנטיות קופמקטיות (חסכוניות כאלה של 18W)..ודי מהר ביחס לאם אתה רק משאיר אותם בשמש...
תחבר למנורה משרדית עם הברגה רחבה, כוון אותה ישר על הצמח, ומסביב תשים נייר אלומיניום או משהו אחר שמחזיר אור כדי לא לאבד לומנים...

בקשר לתערובת, אם אתה מתכוון לאדמה אז מורנינג גלורי [ואפילו וודרוז] די נחשבים לעשבים, הם יכולים לגדול כמעט עם כל דבר. האדמה הטבעית שלהם היא חולית כזאת, אבל הם יכולים להרוויח משימוש באדמה פוריה יותר.
אל תשתמש בכלל בדשנים וכאלה, הם לא צריכים את זה...

ומידי פעם תוציא אותם החוצה או למרפסת, אני לא בטוח אבל נדמה לי שקראתי איפשהו שהם צריכים הפריה כדי לייצר זרעים..
שלי בבוקר בחוץ ובלילה עם מנורה .

perryzepam

תכור גם שאם אתה נותן להם 24 שעות אור בימממה, הם צריכים טיפה

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 10:47 am

בתגובה ל: ניסיון גידול עצום אני לי..

PsyWay

יש זרעים?

שליחה על ידי PsyWay » ב' אוגוסט 13, 2007 7:34 pm

בתגובה ל: ניסיון גידול עצום אני לי..

בני כמה הצמחים שלך?
ואם הצמחים מייצרים זרעים ואחרי כמה זמן?

perryzepam

חחח, אתה יודע מה?

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 9:01 pm

בתגובה ל: יש זרעים?

אני די כועס עליך כרגע, השאלה שלך סיקרנה גם אותי אז התחלתי לברר,
זה יכול לקחת חמש שנים עד שמתחילים סימנים של פריחה:
"The plant can start growing flowers as early as its life cycle's second year. For this to occur, there must be sufficient watering and adequate room for the roots to grow; it can take up to 5 years for the first signs of flowering to become visible"

למרות שאני לא מבין בידיוק מה זה אומר בין אם זה לוקח שנתיים ובין אם זה לוקח 5 שנים המצב לא משהו..
גורם לי לרצות קצת לעקור את הצמח שלי...
וגם זה אצלי בעציץ קטנטן, וקשה להעביר אותו ואני לא יודע אם יהיה לו שם מקום לגדול...

חוץ מזה, כשהזמנתי את הזרעים קיבלתי 50. אכלתי 6, אחר כך 10 ואחר כך 13, והתרחבו לי מאוד האישונים, אבל לא הרגשתי כלום....אני רק מגדל את זה כדי שאני יוכל להגיד לעצמי "יש לי צמח בבית שמייצר אלקאלוידים של ארגוט".
מורנינג גלורי אני מגדל סתם כי זה יפה..

PsyWay

מה אתה רציני?

שליחה על ידי PsyWay » ב' אוגוסט 13, 2007 9:32 pm

בתגובה ל: חחח, אתה יודע מה?

5 שנים? אולי צריך לגדל אותם בסביבה טיבעית ?

בחייך 13 זרעים אתה רוצה להרגיש משהו מה זה ניראה לך LSD תוכל דטורה INOXIA 40 זרעים תרגיש משהו ולפי מה שיבנתי שMORNING GLORY צריך לאכול לפחות 500 600 זרעים כדי להרגיש משהו.
רגע רגע ו5 שנים אתה מידבר על MORNING GLORY או על HBWR?

5 שנים זה המון זמן בן אדם וכמה זמן יש לך את הצמח?

נ.ב. לפי מה שיבנתי הצמח צריך הרבה מקום להשריש שורשים והרבה מים כי זה צמח מתפס הוא דורש הרבה מירחב אם אני לא טועה אני בספק אם כדי לבזבז זמן בגידול בתוך הבית!

perryzepam

לא אחי...

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 9:52 pm

בתגובה ל: מה אתה רציני?

לא דיברתי על מורנינג גלורי, דיברתי על האוויאן בייבי וודרוז...
13 זרעים נחשב לדי הרבה, מנה רגילה זה שש...
אכלתי פעם חופן של זרעים של מורנינג גלורי, ממש אגרוף מלא בזרעים ולעסתי, לא יודע כמה היו שם אבל בטח יותר מ300, זה עשה לי קצת צבעים זוהרים, וכאב ראש. בעיקרון, אם הצבעים לא היו מן פלסיבו מוזר כזה, עם הצבעים, הבחילה, והכאב ראש כל החוויה הזאת הייתה דומה למיגרנה. באופן ממש מוגזם..

5 שנים דיברתי על HBWR , המידע מוויקיפדיה נראה לי רציני, חחח כבר עדיף לגדל קנביס או פרגים או אפילו לשבת ללמוד איך לסנתז אל אס די מפטריות שגודלות על שיפון

יש לי אותו איזה חודשיים נראה לי, יש לו 7 עלים והוא בגובה 15 ס"מ נדמה לי...
זה נדמה לי או שגם אתה מגדל בעציץ? אני לא יכול להחזיק אותו פה בחוץ, החורף פה ממש ממש קריר וזה יהרוג אותו מאה אחוז...

מקסימום אני ישבור את העציץ וישתול אותו בדלי, אבל אם זה לוקח חמש שנים אני לא ישב לחגות לא לגדול....כאילו, פאק, להזמין 50 זרעים עלה לי כמה? 20 דולר?

מורנינג גלורי בניגוד לזה גודל ממש מהר, אבל חוץ מאשר כצמח נוי אני לא יבזבז זמן על לאכול זרעים שלו...

SunshineHBWR

המשך

שליחה על ידי SunshineHBWR » ב' אוגוסט 13, 2007 9:52 pm

בתגובה ל: תמונות הראשונות

איזה פרפר יפה
ממשיך לגדול אבל די לאט. חשבתי שיגדל קצת יותר מהר. החלתתי להתחיל לגדל עוד אחד לצורך השוואה. בינתיים ניסיתי 4 זרים במיץ ענביים לבן(תירוש) & 3 במים. יש הבדל לטובת התירוש( בחילות כלות). לפעם הבאה ינסה חצי שעה ביין אדום. טריפ אצמו פשוט היה מרתק, ביקר שבמקרה ממש בסי אחרי 3 שעות נכנסתי למוזאיון לאומנות ולא רציתי לצאת משם לעולם. היה כל כך טוב, כל כך יפה. חבריה חבל על הזמן ! אין כמו טריפ במוזאיון! ENJOY

perryzepam

לא אחי...

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 10:05 pm

בתגובה ל: מה אתה רציני?

לא דיברתי על מורנינג גלורי, דיברתי על האוויאן בייבי וודרוז...
13 זרעים נחשב לדי הרבה, מנה רגילה זה שש...
אכלתי פעם חופן של זרעים של מורנינג גלורי, ממש אגרוף מלא בזרעים ולעסתי, לא יודע כמה היו שם אבל בטח יותר מ300, זה עשה לי קצת צבעים זוהרים, וכאב ראש. בעיקרון, אם הצבעים לא היו מן פלסיבו מוזר כזה, עם הצבעים, הבחילה, והכאב ראש כל החוויה הזאת הייתה דומה למיגרנה. באופן ממש מוגזם..

5 שנים דיברתי על HBWR , המידע מוויקיפדיה נראה לי רציני, חחח כבר עדיף לגדל קנביס או פרגים או אפילו לשבת ללמוד איך לסנתז אל אס די מפטריות שגודלות על שיפון

יש לי אותו איזה חודשיים נראה לי, יש לו 7 עלים והוא בגובה 15 ס"מ נדמה לי...
זה נדמה לי או שגם אתה מגדל בעציץ? אני לא יכול להחזיק אותו פה בחוץ, החורף פה ממש ממש קריר וזה יהרוג אותו מאה אחוז...

מקסימום אני ישבור את העציץ וישתול אותו בדלי, אבל אם זה לוקח חמש שנים אני לא ישב לחכות לו לגדול....כאילו, פאק, להזמין 50 זרעים עלה לי כמה? 20 דולר?

מורנינג גלורי בניגוד לזה גודל ממש מהר, אבל חוץ מאשר כצמח נוי אני לא יבזבז זמן על לאכול זרעים שלו...
טוב שמשכת את תשומת לבי לענין הזה, תחשוב שהייתי מכניס אותו 5 חורפים הביתה, אתה קולט איזה חשבון חשמל זה על מנורות גידול?

SunshineHBWR

אחי

שליחה על ידי SunshineHBWR » ב' אוגוסט 13, 2007 10:16 pm

בתגובה ל: חחח, אתה יודע מה?

אחי, צר לי אבל תידע שדפקו אותך. שלחו לך זרעים ישנים. מה שיש לי עכשיו ומשה ניסיתי- 5 זרעים יותר חזקים מבול הופמן וזה לא זרעים הכי טריים ! אם היתי לוקח 10 או 13 בטוח היתי מגיע לבית חולים בשכיבה לביקור אצל פסיכיאטור

perryzepam

חחחח הבנתי אחי...

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 10:34 pm

בתגובה ל: אחי

אני יחכה שיגדל לי...נדבר עוד חצי עשור
דפקו, אז דפקו....לפחות הם גודלים...מאיפה יכולתי לדעת...
אמריקה, ברוגז , אני מעכשיו מדבר מדבר רק עם הולנד!

מאיפה הזמנת? אני ינסה משם..

שמח שנהנית, המשך כך וטיסות נעימות...

שלח תגובה