בקרוב...

שקיים פעם ב- http://forums.nrg.co.il/index.php?act=f ... &forum=158
perryzepam

אתה צודק לא התבטאתי כמו שצריך...

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 11:02 pm

בתגובה ל: אתה בטוח שזה HBWR?

מה שגודל לי שאני מכניס לבית בחורף זה וודרוז, בקיץ\אביב זה גודל על צינור במרפסת, בחורף אני חותך את הגפן ומכניס אותו הביתה...

מה שהשתלט על הגדר זה מורנינג גלורי (heavenly blue)...

האדמה טובה, ההבדלים בין הקיץ לחורף הם לא בידיוק מה שאתה אומר...
נכון, מרגישים פה יותר את עונות המעבר [סתיו ואביב] מאשר בארץ....אבל נגיד בפברואר יכול להיות ממוצע של 10 מעלות ובמרץ 25-20...לעומת הארץ, מה השינוי הגדול? בן 15 ל-20 או בן 20 ל-25?

לדעתי לא כדאי לשעות תחרות בין צמחים פסיכואקטיביים, אני לא רואה למה זה יותר מתגמל מקנביס, סאן פדרו, פפבר סומניפרום או כל צמח\פטריה\קרפדה\דג פסיכואקטיביים אחרים..
דטורה ובלאדונה ובורגמנזיה ואלה זה הנאה מוזרה למדי, הרגשה די של רעל, לא יודע למה אנשים מסוימים מצליחים להנות מזה, מקנא בכם.

PsyWay

יש שתי סוגים של WOODRO

שליחה על ידי PsyWay » ב' אוגוסט 13, 2007 11:12 pm

בתגובה ל: לא אחי...

PsyWay

יש שתי סוגים של WOODROSE

שליחה על ידי PsyWay » ב' אוגוסט 13, 2007 11:24 pm

בתגובה ל: לא אחי...

קראתי על ניסיון של מישהו אכל 30 זרעים ולא הירגיש כלום אז כמו שיבנתי יש שתי סוגים, HAWAIIAN BABY WOODROSE ו HAWAIIAN WOODROSE הBABY זה הדלקה.

ותגיד לי הMORNING GLORY לא יצאו לך זרעים ממנו?

דרך אגב אם אתה אוכל את הזרעים תיסלך לי אבל אתה די טיפש כי אם זה גורם לבחילות והקאות ושילשולים למה לך לאכול אותם יש מתכון חבל על הזמן להוצאת ה LSA מין הזרעים גם HBWR וגם MORNING GLORY אפילו שניהם ביחד וגם כל הצמח מכיל כמויות קטנות של LSA עלים וכו"

PsyWay

רגע רגע......

שליחה על ידי PsyWay » ב' אוגוסט 13, 2007 11:33 pm

בתגובה ל: המשך

אתה מוכן להסביר איך בדיוק צרכת את הזרעים שלב שלב אם לא יכפת לך?
או ש אם יש כמה דרכים שאתה מכיר אם אתה מוכן להמליץ על איזה דרך צריכה?
למה אני קיבלתי 10 זרעים לא מיזמן ואני מיתחנן עליהם...

perryzepam

אהה אז אני מבין...

שליחה על ידי perryzepam » ב' אוגוסט 13, 2007 11:36 pm

בתגובה ל: יש שתי סוגים של WOODROSE

...שכולכם משתמשים בתהליך הזה עם האתר הפטרולי או הנפט לזיפו? אם לא, אז איך אתה מוציא אותו?

אז אני די טיפש, לא בא לי לשבת (כמה זה לוקח, שעה?) כדי לעשות את הסיפור הזה, לשלם על בנזין יותר שאני משלם על הצמח, להסתכן בפיצוצים וכאלה, והכל בשביל מה? לחסוך לעצמי הקאה אחת? מה אני ישב לזקק LSA מ-6-5 זרעים? ועוד אם עושים את זה נכון, וצריך קצת ניסיון שאין לי כי לא ניסיתי, מאבדים חלק מהחומר הפעיל..

מהמורנינג גלורי יוצאים זרעים, אבל חלשים..

PsyWay

נכון

שליחה על ידי PsyWay » ג' אוגוסט 14, 2007 12:40 am

בתגובה ל: אהה אז אני מבין...

תישמע אתה צודק אם מדובר על כמה זרעים בודדים אז לא כידי לעשות את ההוצאה, אבל אם יש כמויות גדולות....זו הדרך הכי מושלמת לדעתי וחשוב מאוד כשאתה מתעסק עם חומרים דליקים לעשות את זה בהתחלה בקמויות קטנות כדי לרכוש ניסיון מעשי ותמיד לעבוד בסביבה מאווררת חלונות פתוחים ומאווררים עובדים כדי למנוע היתלקחות מניצוצות של כל מיני מכשירים אלקטרונים.
אבל לא בן אדם אתה בטוח לא טיפש אם יש לך רק 5 6 זרעים ואתה אוכל אותם אולי אפילו הייתה טיפש אם הייתה מינסה להוציא מהם את ה LSA כי אז בטוח הייתה שורף הכול(גם את הבית אולי).

perryzepam

אוקיי אז ככה:

שליחה על ידי perryzepam » ג' אוגוסט 14, 2007 2:25 am

בתגובה ל: רגע רגע......

1.אתה מכין אותם כמו לזריעה [קוצץ ציפורנים על החלק שממול ל'עין'] ,
2.שם במים פושרים לכיוון חמים לא רותחים כי למרות שזה טוב לגידול, באלקלואידים זה פוגע.
3. מחכה 12-24 שעות.
הזרעים יותר קלים ללעיסה עכשיו..המים [ממס קוטבי] לא ממיסים LSA, כמו הזה של הזיפו [ממס לא קוטבי או אפולרי] .

הדרך השניה טובה רק למורנינג גלורי:
1) קח 500-600 זרעים. כמה שיותר יותר טוב.
2) נסה להשיג אתר פטרולי אצל חברה כימית כלשהיא, אם אי אפשר, נאפטה (דלק לזיפו) גם עובד אבל פחות יעיל
2)טחון את הזרעים הנבחרים במתחנת קפה.
3)שים בצנצנצת, הוסף כפול מהזרעים [שזה 250-300 מ"ל ] אתר פטרולי או נאפטה.
4)סגור את המכסה לאטימה מוחלטת והמתן 20 דקות, נער מדי פעם.
5)תניח פילטר קפה על צנצנצת אחרת, ותעביר דרכו את מה שהיה בצנצנת הראשונה, שמור את הנוזל אולי עוד תעשה את זה שוב, את הזרעים או מה שנשאר תשמור זה מה שנקרא LSA MESH. זה אל אס איי עם קצת צבע חום בג'י כזה

עכשיו אתה יכול או להשתמש ככה, או לדלל באלכוהול 95 אחוז או 96 אחוז אבל עם ממש קצת ולהחזיק מתחת הלשון [אזהרה, לא הכל בבת אחת!!!!! סיכון להמון ברטים רעים!!!) את כבר תבין למה אני מתכוון...
ואתה יכול לשפוך את זה לאונקיה נוזלית (28 מ"ל ) של וודקה או נוזל חזק יותר עד 75 אחוז, ולשתות את זה זה יהיה מן תוצר שפעם הייתי קורא לו "™Briliant Vodka" יופי של דבר רק לא לשתות הרבה, בעצם לשפוך ממש קצת...

השיטה האהובה עלי: שוב, זה למורנינג גלורי, אין טעם לעשות עם וודרוז.
קח כמה זרעים שאתה רגיל אליהם , שים במטחנת קפה, שפוך ליוגורט אם תותים או הכי טוב לסתם יוגורט עם סוכר, משהו חמוץ מסתיר את הטעם, אתה חכול לנסות להוסיף ליגורט טיפםה נסקפה שוב זה מבתיר את הטעם של הזרעים

בקשר לשיטה המסובכת: אני כרגע ממש היי פצצות , הייתי צריך המון איפוק וזמן כדי לכתוב את ההודעה הזאת כי כל הזמן חשבתי על דברים אחרים כמו למה למשל הם צריכים את כל הדברים האלה ולא קונים אסיד ככה כמו שצריך מתל אביב, או חשיש מיפו, יו איזה כיף ויפה היה בסביון על חשיש מיפו ובכלל חשיש מיפו זה נחמד, ודטורה? מי אוכל דטורה לעזאזל ואני ממש רעב וחופר פצצות כאן
בתכלס, מה שניסיתי להגיד שאני עלול הייתי לעשות שגיאות כתיב או בתהליך ואלה הסיבות:
1. יש לי מין היי סרבראלי מהדורבן פויזון
2. אני ממש אבל ממש רעב
3. אני עייף חזק.
4. הבדיחות של גאבי ז'וגרו ברדיו הצחיקו אותי כמו שלא הצחיקו אותי אף פעם.
אז אני יסדר את זה כשאני התעורר מכל הסוטול שלי, אם יש לך עוד דרך אז תגיד גם לי כי אשכרה השקעתי כדי להסביר מה אני עושה עם זרעים כאלה....ביי לילה טוב אני הולך לאכול קופסא של הוני נאט צ'ריוס [כולל הצעצוע] והולך לישון...לילה טוב...

perryzepam

חחחחחח אוי אני מסטול פצצות ההודעה ההיא לא הייתה בשבילו בגלל

שליחה על ידי perryzepam » ג' אוגוסט 14, 2007 2:45 am

בתגובה ל: אוקיי אז ככה:

אז סורי שעניתי לך בזבזתי לשנינו את הזמן אם תראה את מה שכתבתי.

כבר לא עושה זיקוקים כאלה מכיתה יא', עברתי לסינתזות הרציניות קצת יותר...לכן אני חלוד בזה...
אוייי אני צריך לשתוק די כבר עם כל החפירות לא יודע איך להפסיק את זה חחחחחח
ביי אנשים תספרו לי מאיפה הזמנתם גם אני רוצה...*פרצוף של מתגלגל על הרצפה מצחוקים* עם גוון ורוד על במסך
ומוזיקת רקע יפה למדי, למרות שהמערכת סגורה לא? לא יודע צריך לישון ביי
יאללה לילה טוב
Durban poison sholet! peace

SunshineHBWR

http://forums.nrg.co.il/index.php?act=forum&do=forum&forum=1

שליחה על ידי SunshineHBWR » ג' אוגוסט 14, 2007 7:30 am

בתגובה ל: רגע רגע......

PsyWay

www.onlinesmartshop.nl

שליחה על ידי PsyWay » ג' אוגוסט 14, 2007 8:54 pm

בתגובה ל: חחחחחח אוי אני מסטול פצצות ההודעה ההיא לא...

זה האתר שיש בו דברים באמת איכותיים אבל המנאיקים האלה מנצלים את זה ומוחרים מאוד יקר אם אתה עושה חשבון לפי EURO וגם מבחינת מירחק זה גם שווה אם אתה שולח להם כסף ועד שאתה מקבל את המוצר זה יקח די מהר זמן יחסית לאמריקה

תיתמסטל תיתמסטל יא סטלה גם ככה אין הרבה מה לעשות בחיים, זה העולם או שאתה עם הראש בכוס ובתחת או שאתה בסמים מטייל בעננים

שלח תגובה