בקרוב...

שקיים פעם ב- http://forums.nrg.co.il/index.php?act=f ... &forum=158
perryzepam

אוקיי אחי..מאחל יום שמח

שליחה על ידי perryzepam » ד' אוגוסט 29, 2007 4:53 am

בתגובה ל: אין מצב ! זה רק נירא לך. זה HBWR

סבבה. צמח ממש חמוד יש לך שם..

אולי הוודרוז שלי הוא בעצם מורנינג גלורי חחחחח אבל לא נדמה לי..לא יודע חחח גם ככה לא משנה אני לא אוהב אל אס איי אבל חבל שיהיה קיים צמח כזה בעולם וברומניה אני לא מוצא כל כך...יש כמה אבל זה כנראה אנשים כמוני שתלו..
מה שבאמת שכחתי זה שהעלים הראשונים שהם כאילו הזרע שנפתח נראים בערך כמו מתמונה...
זה נשמע אפילו לג'ה דבילי, אבל יש כמה זנים אולי (כאילו גם לי לא נדמה, אבל תראו כמה קומבינות יש של גאנג'ה)
אם מישהו מגדל, איזה זן אתם הכי אוהבים?

אני צריך לקנות בהמשך היום מצלמה דיגיטלית...אני יצלם את גינת הרעל שלי גם...חחח טוב אני לא יכול להגיד שזה רעל אם אני משתמש, אבל הם הצמחים האלה נבראו לאיזה מטרה ספציפית אז אני לא חושב שמדובר בלגרום אנשים הנאה. מדובר באמצעי שליטה בצפיפות האוכלוסין. חחחחחח

אההה כן וקאווה-קאווה מי ששאל זה די חמוד אפילו מעניין...הזמנתי פעם מסמארט-שופ...הזמנתי תמצית וגזירה מהשורש כי חשבתי לגדל...אבל אני די צפוני פה וזה צריך אקלים טרופי, אני חושב שזה יושב לי בארון איפשהו..כן..בכל מקרה, בישראל אתם יכולים לגדל בפנאן בלי שום בעיה קאווה קאווה...
ובהשוואה לצמח השני ששתיתי כדי להירדם, קלאה זי, לקאווה קאווה יש טעם של קוקה קולה.
יש לי היום בגרות, אם בא לכם תאחלו בהצלחה =)
אוקיי אנשים טובים, שיהיה לכולכם יום ירוק.

SunshineHBWR

בהצלחה...

שליחה על ידי SunshineHBWR » ד' אוגוסט 29, 2007 7:46 am

בתגובה ל: אוקיי אחי..מאחל יום שמח

שיהי לך בהצלחה ! יאללה רוצים לראות תמונות. צלם אחד אחד ומקרוב.
תן כמה טיפים לגבי קאווה-קאווה. אני אמור לקבל 6 גרם בחוזק 30%. כמה לקחת לפעם הראשונה?
קראתי שחומר לא מתרבב עם מים אלה רק עם חלב ושמנת מתוקה...
בקיצור תכתוב לנו, בארץ לא מכרים את הצמח כלל.

PsyWay

אכלתי אותם...

שליחה על ידי PsyWay » ד' אוגוסט 29, 2007 1:32 pm

בתגובה ל: תודה, man !

שמתי אותם במים כמה שעות אכלתי אחד אחרי השני 5 זרעים אחרי בערך 30-40 דקות היתחלתי להרגיש אופוריה כזאת אז חשבתי שזה יהיה חלש עם 5 למה אני מוכר טוב טוב עם LSD והדלקה פשוט סוף הדרך אפילו עם חצי בול
אז לקחתי עוד אחד גם כן בלעיסה אחרי בערך עוד 30 דקות היתחלתי להרגיש לא נוח עם עצמי (גופנית) אז שכבתי במיטה וזה די שיחרר לי קצת את האי נוחות
בכל מיקרה שמתי גם סרט אנימציה סימפסונים היה מצחיק אבל הייתי די מבואס לצחוק בגלל הבחילה הזאת בקיצור קמתי לשירותים איך שיצאתי אחרי שניכנסתי לחדר כל הגוף פיתאום יתהפך והיקאתי בפיתאומייות הירגשתי כאילו אני הולך למות עוד מעט אבל מה אחרי ההקאה הכל ניהיה יפה כזה שמתי מוזיקה AMBIENT איזה יופי של צלילים הרגשה מאוד עמוקה כאילו אתה נאסף בתוך עצמך מחשבות כאלה עמוקות על החיים בדיוק כמו בLSD
ולמחרת בבוקר אחרי שכבר ישנתי בערך 4 שעות הכל ניראה צלול,מבריק,זוהר כאילו נולדתי מחדש.

הגעתי למסקנה שעדיף להקאי זה מאוד מישחרר מהאי נוחות הגופנית לא כדי להחזיק למה אחר כך הבחילה הזאת רודפת אותך וזה הורס את כל הכיף של הדלקה

perryzepam

אההה פעם ראשונה...

שליחה על ידי perryzepam » ו' אוגוסט 31, 2007 1:01 am

בתגובה ל: בהצלחה...

עם התמצית היה כתוב לשתות פקק. אז שתיתי שלוש. היה סבביישן לגמרי, כמו לקחת כמה ואליומים (מצטער שאמרתי את זה בפורום צמחים אבל זאת דעתי, ואליום זה כיף וקאווה קאווה אני לא יכול לקנות בבית מרקחת) אפילו קצת יותר טוב כי ואליום זה רק מרגיע...זה גם עושה אותך קצת שמח ונטול דאגות.

בפעם השניה לפני כמה ימים עוררתם לי את הזיכרון של ההשפעה אז עשיתי כמה פרוסות מהשורש בעובי שני ס"מ
זה באמץ יותר נמס בשומנים, שמתי לב שאם אני שותה תה מזה אז אין לזה כל כך טעם מר, ובניגוד אם אני שם בחלב זה די מר...גם חלב זה מרגיע..

אמממ זה (שוב מצטער שאני פושר) מזכיר קצת אופיום (כנראה שזה לא עד כדי כך משכח כאב אבל לפחות מבחינת ההרדמה והאפקט הפסיכולוגי) אם ניסית.
את הקאווה אתה יכול להזמין גזרי שורש ולגדל בחצר, האקלים מתאים וזה עץ חמוד, חוקי עם השפעה. גו ישראל
אהה ו6 גרם זה סבבה אבל אחרי כן אל תעשה הרבה כי זה קצת פוגע בכבד.

היה לי בגרות ומבחן קבלה לאונ...אני ילך מחר לקנות מקווה שאני ימצא דיל טוב..

אני לא מבין מה זה 30 אחוז אבל הנה מה שהייתי עושה: תיקח 2-3 גרם, אם זה לא הולך תיקח את היתר.

יש כל מיני צמחים שצריך לקחת את כל המנה בבת אחת, כי המנות שלוקחים אחרי רבע שעה לא משפיעות, אבל קאווה קאווה לא אחת מהם. הטעם יפריע לך קצת ...אבל מתרגלים טראסט מי

SunshineHBWR

טוב...

שליחה על ידי SunshineHBWR » ו' אוגוסט 31, 2007 7:23 am

בתגובה ל: אכלתי אותם...

טוב, כל הכבוד ! You dig it
בדרך כלל לא אוכלים את הזרעים, אלה לוקחים פלאיר ומחוצים, דחוסים אותם בתוך כוס עם מים. מערבבים ונותנים לזה עוד חצי שעה, שעה לפני ששותים. בדרך הזות אתה פשוט עוזר לגוף שלך ובפרט למערכת העיכול שלך להתמודד עם הזרעים, לכלות אותם מהר יותר וקל יותר.
יום טוב לכולנו. שלום כיתה ז'

שלח תגובה