טריפ רפורט סלוויה x40 יעוץ קטן HWBR

מקום חופשי לדון בכלל הנושאים שאינם מתקשרים לשאר הפורומים
שלח תגובה
almoggib

טריפ רפורט סלוויה x40 יעוץ קטן HWBR

שליחה על ידי almoggib » ו' מאי 08, 2015 7:34 pm

היי מדובר בפעם שנייה שאני מעשן סלוויה בפעם הראשונה עישנתי סלוויה רגילה לא מחוזקת 2 ראשים אחד אחרי השני עם לשמור 20 שניות בערך וזה היה מוזר לא קרה כלום רק לא יכולתי לעשות פעולות פשוטות לשתים שלוש דקות כמו ללכת הלכתי עקום כזה ולא יציב לשתות וכו' הפעם הראשונה הייתה לבד מוזרה ומאכזבת .. היום קיבלתי את הx40 שהזמנתי קראתי לחבר טוב החשכתי את הבית לגמרי חוץ מטיפה אור מהחלון ועשיתי לי ראש מפלצתי הפלתי שמרתי בריאות נשכבתי על הספה מתאפק לא להוציא את העשן 5 שניות חבר שלי שואל אותי איך?? עדיין מחזיק 10 שניות מתאפק לא להוציא אבל אני מרגיש שזה כבר יוצא סוגר את הפה לא מבין מה קורה לי בדרך כלל איך לי בעיה להחזיק גם שלושים ארבעים שניות סתם לניסיון לא עם סלוויה כמובן ופה פשוט לא שלטתי בזה כל העשן יצא לי מהאף ותוך כדי שהוא יוצא משם אני והחבר כבר שיחזרו שלא הייתי כבר שם כבר ( עדיין לא מבין את המעבר הזה ממש כנגמרה החוויה יכולתי להישבע שהרגשתי הכל כאילו כל הזמן הזה לא הייתי על הספה אלא החוויה עצמה) אני זוכר שטיילתי/הלכתי עם עוד כמה אנשים (אבל הם לא היו בדיוק אנשים פרצופים אני לא זוכר אבל כולנו כולל אני היינו גבוהים עם בגד שנראה כמו האוהלים האלה של האינדיאנים הלבן עם המקלות המשולש הזה רק שזה היה הבגד של כולנו והלוקת היו קווי של הבגד סוג של תפירה וכובע שמכסה את כל הראש מסתיר הכל חוץ מהפנים) את החלק הזה אני מסיים כאן כי זה כל מה שאני זוכר עד כאן עברה דקה בערך על כל הקטע הזה ואז מתחיל משהו אחר ממש לא ברור תוך כדי שהלכנו הכל השתנה אני לא בטו אם זה קרה תוך כדי הליכה או שפתאום טסנו או עפנו או נשאבתי אין לי מושג מה גרם לי לזוז ככה אבל הרגשתי את כתף ימין שלי הרגשתי הכל יותר נכון שהיא נשאבת נדחפת לוחצים לי עליה שהיא נמחצת שהיא תקועה משהו הזוי וזה קרה ככה בהלכנו כל מה שראיתי פשוט התחיל להיסגר עליי מצד ימין וזה התחיל מהכתף מההליכה הגענו לרכבת שנסעה בתוך מעבר של הר והמעבר היה צר מדי בגלל שכל העולם (נראה לי) נשאב ימינה ואני נתקעתי במצע כזה בדיוק כעברתי על הכניסה של ההר כאילו נכנסתי לתוכו וכל הזמן הזה אני נמשך לצד ימין במשך כמה שניות ומשם שם הכל מתחלף לזה שאני על קצה גג של בניין כל הגוף של מרחף ורק הכתף (ממש הרגשתי שהיא הדבר היחיד שמחבר אותי לקרקע) נשאבה לקצה של הבניין והחזיקה אותי שם תוך כדי שאני נאבק בשתי ידיים אבל לא מצליח לעלות משם אני ישר עובר לכביש תוך כדי שאני מגיע אליו הוא נפתח ושאב אותי למטה ואז שוב פעם הכתף שלי נתפסת על המדרכה ואני נאבק לא ליפול (מנסה אבל לא מצליח) משם זה הופך להיות פיר של ביוב בלי מים הכל יבש מת נטוש חסר חיים כל המקומות שהייתי בהם היו ריקים ממשיך להישאב למטה ואז החלק מבטון שהכתף שלי נשאבה אליו נמשך למטה ונפתחה האדמה מתחת לכביש והיה שם חדר אולי אולם או מסעדה הרבה אנשים יושבים מסביב לשולחנות וממש מולי פתאום חבר שלי (שיושב איתי בחדר) מסתובב אליי עם הגב ועוד מישהי שהייתה איתו גם הסתכלה פק! אני סוג של מתעורר (פלאשים) רואה את חבר שלי ואת כל האולם הזה עם האנשים וכולי מותש נמשך למטה לא מבין מה קורה לי ולא מבין מה קורה שם (כולם בשקט) ורואה את הסלון שלי את הולחן והכל ואת שלי שלי לא נותן לי קום מהספה ואני באקסטזה מנסה לקום מהספה ככה במשך כמה שניות מבולבל לגמרי במשך חצי דקה טיילתי בין שתי המקומות לא הייתי רגוע בכלל
לסיכום כל החוויה הייתה שלוש ארבע דקות עשיתי ראש שמרתי את העשן במשך עשרים שניות ומשם כבר לא הייתי בחדר (כל הטיול ההוא והנפילה) אבל עשיתי דברים קצת לא הגיוניים בבית אחרי שעשיתי תראש ועברו 20 שניות נשארתי על הספה עשר שניות קמתי דחפתי את הולחן מעט קדימה (בלי שום סיבה כמובן ) הלכתי מסביבו והתיישבתי עליו ( שולחן מזכוכית בשנייה נשבר) התיישבתי על כל הדברים הקססה כוס שתייה ישר חבר שלי קם הרים אותי החזיר אותי לספה ואז התחיל מאבק של שתיים שלוש דקות שבו אני מנסה לקום מהספה וחבר שלי לא נותן לי כנראה שזה גם מה שגרם לי לסיוט הלא מוסבר הזה שום דבר בו לא היה הגיוני בקיצור היה נחמד חבל שאני לא כל כך זוכר את החלום ההוא אבל אני מקווה להשלים אותו במקום שבו אני לא יחליט להתיישב על שולחן זכוכית או משהו בסגנון מומלץ בחום רק שמרו על עצמכם באמת שלא ידעתי מה אני עושה עם הגוף שלי וליתר דיוק זה לא אני אני הייתי במקום אחר ועד עכשיו אני מנסה להבין את זה ..

קניתי גם הוואיין בייבי וודרוז קילפתי ארבע זרעים כמו שצריך השריתי בלימון אחד סחוט לרבע שעה ולאחר מכן עוד 10 דקות במים חמימים ירדה עוד קליפה לבנה למרות שלא ציפיתי שתישאר ניקיתי אותם גרסתי ובלעתי בטעם לא היה נורא אבל גם לא אהוב במיוחד ממליץ ישר לבלוע בלי ללעוס אכלתי אותם בשעה עשר ושעתיים לפני זה אכלתי שקשוקה למרות שהבנתי שכדאי להיות על בטן ריקה אך לקחתי את הסיכון של הבחילה עברו 40 דקות מתחיל להרגיש קצת יותר קליל ממה שהרגשתי לפני ועירני (די מפתיע כי הייתי עייף) עושה ראש של ירוק ומתיישב לראות טלוויזיה עברה שעה אין סטלה חזקה בראש כמו שציפתי אבל מרגיש דומה להרגשה md עושה עוד ראש מתחילה מחדות בראייה פתאום מתחיל לאהוב קולט שזה לא חלש כמו שזה מרגיש לפתע כל הגוף שלי רפוי בדיוק ישבתי בנקודה לא כל כך נוחה של הספה אבל כל הגוף שלי היה רפוי משוחרר לגמרי כאילו אני בחופשה ועכשיו נחתתי חדר במלון כל הרעננות הזאת כמו של חופשה בשלב הזה כבר קראתי לזה md טהור מכיוון שהכל הרגיש לי ממש טוב אותו אפקט כמו עם הmd רק שלא היו לי נעילות והכל היה בהיר לא נתקע על דברים מאוהב בסביבה וכו לא הייתה לי שום בחילה גירוי או כאב בטן אפילו לא קטן אך ורק לרגע אחד לאחר שעתיים וגם שתיתי תה ירוק עם דבש וזה עבר עכשיו אני שוקל לקחת קצת יותר זרעים בכיוון העשר אפילו יותר מישהו ניסה ויכול לשתף האם זה יהיה הרבה יותר עוצמתי או באותו כיוון רק יותר משחרר אשמח לתשובה תודה ושבת שלום אנשים'

שלח תגובה