התנסות ראשונה שבר לבן (חרמל)

מקום לדון בצמחים מועילים וחוקיים כמובן, השפעותיהם, שימושם, סכנות אפשריות ואמצעי זהירות
שלח תגובה
OriginalBadMan

התנסות ראשונה שבר לבן (חרמל)

שליחה על ידי OriginalBadMan » ו' יולי 11, 2014 9:28 am

הכנתי משקה חרמל (שבר לבן) - לא מדדתי אבל מהעובדה שבשקית יש 100 גרם זרעים נראה לי שהכנתי תה מ-20 גרם (לא לנסות את זה בבית, עדיף פחות), מעט מים ולימון אחד סחוט.
שתיתי ב-6:30 בבוקר אחרי שיום קודם אכלתי אמניטה וההשפעה שלה עברה. החוויה מתוארת כאן: https://israherb.org/forums/viewtopic.php?f=14&t=2734. כל זה היה בנחל הקיבוצים.
שעתיים ראשונות היו קשות במיוחד מבחינה פיזית. הקאתי פעמיים והרגשתי צמרמורות ותחושות רעות בגוף. לא כיף בכלל. הזעה מוגברת.
כל הזמן הזה הייתי בתוך המים ולא יכולתי לצאת. בקושי יכולתי ללכת. ברגע שהייתי עוצם עיניים הייתי רואה פרצופים של שדים עם עיניים עצומות. עושים מדיטציה. זה זרק אותי לעולם עתיק במיוחד.
הרגשתי כמו איזה יצור ביצה שחי שם אלפי שנים באותה נקודה. אחרי השעתיים האלה הבחילות והתחושות הקשות בגוף די עברו (בחילה קלה נשארה עד סוף היום) אבל עדיין היה לי מאוד קשה לזוז מתשישות. רק רציתי לשכב על הגב.
ב-9:00 התחילו להגיע אנשים וממש לא רציתי לתקשר. רוב הזמן שכבתי על המזרון מחוץ לאוהל, מתחת לעץ והזיתי. אני לא יודע אם אותו חומר שגורם לבחילות ולגועל הוא אותו חומר שגורם להזיות. חומר הזיות מאוד מאוד חזק בכל אופן. אי אפשר לעשות כלום חוץ מלשכב על הגב. כשהיה לי חם גררתי את עצמי ונשפכתי לנחל. אגב, היו המון אנשים בנחל והרבה רעש. זה לא עשה לי טוב. פעם הבאה למקום שקט יותר בלי אנשים בכלל. מבחינה נפשית הייתי די בשלווה ורוגע. התחושה הפיזית הלא טובה הייתה הדבר היחידי השלילי. והעובדה שרק רציתי לשכב על הגב או לישון. ככה העברתי כמה שעות.
ב16:00 בערך ההשפעה די עברה, קיפלתי את הדברים שלי ועזבתי. הייתי תשוש ועייף. בגדול החוויה היא די כמו להיות חולה בשפעת, למרות שאני רואה את הפוטנציאל בזה. יש לי רעיונות איך כן להשתמש בזה ומעניין אותי אם ההרמלין נקי לא עושה את כל התחושת מחלה הזאת. חוויה קשה אבל אני אחזור עליה.

creative

Re: התנסות ראשונה שבר לבן (חרמל)

שליחה על ידי creative » ב' יולי 14, 2014 10:40 am

שבר לבן בתוספת צמחים שמכילים דמט או בשילוב עם פטריות כדאי לך לנסות .ובהחלט מספיק בין 3-5 גרם .אני נסתי פעמיים בעבר
חוויה לא סימפטית במיוחד :mrgreen:
שאלה:מהיכן כדאי לרכוש את הזרעים בארץ ?אשמח לפרטים גם בפרטי
(יש לי מעט זרעים גרם 1 בערך אבל הם ישנים מאוד ואפילו לא נובטים)

ר

morning

שליחה על ידי morning » ו' אוגוסט 15, 2014 4:54 pm

יש לי גם עניין בזרעי הצמח, אודה אם תרשמו לי בפרטי על מקום טוב אם מכירים

סמל אישי של משתמש
סרפדית

שליחה על ידי סרפדית » ה' אוגוסט 21, 2014 4:29 pm

את הזרעים די קל להשיג, בזכות הזקנות הפרסיות שמשתמשות בהם לגירוש רוחות רעות:) בשווקים גדולים כמו מחנה יהודה בירושלים אפשר למצוא את החרמל בחנויות תבלינים.האיסוף הוא עונתי והסחורה נגמרת מידי שנה, כך שאם רואים את הפירות המיובשים אסופים על ענפיהם בצרורות, זו אינדיקציה לטריות הזרעים
קניתי פעם מזמן, וניסיתי לגדל כמה פעמים. קשה מאוד להנביט אותו! צמח עקשן ביותר שרוצה לגדול רק בר.... אבל אני בטוחה שהמגדלים המנוסים יותר שמוכנים להשקיע יותר ממני יצליחו:) אז אם רוצים אפשר דרך מאגר הזרעים שלנו, אני אעביר בדואר...
https://israherb.org/wiki/%D7%9E%D7%90% ... 7%AA%D7%99

gilkany

שליחה על ידי gilkany » ד' ינואר 21, 2015 9:50 am

בשוק לוינסקי. נקרא חרמל . 12 שקל למאה גרם

שלח תגובה