למכירה pax vaporizer מכשיר האידוי המתקדם בעולם! לחויה מושלמת

חלוקה, מכירה ורכישה של ציוד, חומרים וצמחיים חוקיים
שלח תגובה
kingstar
הודעות: 1
הצטרף: ש' אוקטובר 18, 2014 3:34 pm

למכירה pax vaporizer מכשיר האידוי המתקדם בעולם! לחויה מושלמת

שליחה על ידי kingstar » ש' אוקטובר 18, 2014 3:38 pm

למכירה ה VAPORIZER המתקדם בעולם PAX BY PLOOM ( וופורייזר - מכשיר אידוי לצריכת צמחים ללא עשן - על ידי אדים טהורים בלבד איכות אידוי ברמה אחרת!!! )

PAX הינו המכשיר הקומפקטי והמתקדם בעולם בתחום אידוי הצמחים.
ניתן להשתמש ב 3 מצבי טמפ':
188C
199C
210C
המכשיר הנו תחליף מעולה לצריכת כל צמח ( טבק, קנאביס - לבעלי אישור רפואי, דמיאנה, ואין ספור צמחים בעלי סגולות רפואיות רבות ).
הטעם נשאר אוטנטי וקרוב למקור של התוצרת המאודה ומפיץ ריחות נעימים, טווח אידוי ארוך בשימוש מהצמח כ ( 10-15 דקות אידוי במילוי המחסנית פחות מרבע גרם של הקטורת ואף פחות ).

המכשיר קל מאוד לתפעול, דיסקרטי ונוח נכנס לכל כיס.
וופורייזר מתוך ויקיפדיה:
מכשיר אידוי
מאייד (Vaporizer) הנו מכשיר המשמש לשחרור מרכיבים אקטיביים של תמצית צמחית, כתחליף לעישון. לעתים משמש המכשיר לעישון קנאביס ומוצריו, או טבק, אך גם לשחרור מרכיבים תרפיסטים מצמחים המשמשים לרפואה טבעית ו/או לארומתרפיה.
פעולת האידוי מתבצעת על התמצית הצמחית (המונחת בכלי קיבול ייעודי) בעזרת חימום, בדרך כלל באמצעות חשמל, והוא נשאב מטה לתור צינור צר, המושקע בקצהו חלקית במים המוכלים בגוף המכשיר, בצורה של אד. אד זה נשאב לגוף המכשיר דרך המים (על פי רוב בעזרת פיה המחוברת לצד המכשיר) ונשאף ממנו החוצה דרכה. המים מצננים את האד עוד במעט, אולם למעשה תפקידם ליצור את הבדלי הלחצים בין האוויר שבצינור לאוויר מחוצה לו. ישנם מכשירי אידוי מתקדמים, הפועלים באמצעות אוויר חם בלבד.
טמפרטורת האידוי נמוכה מהטמפרטורה בה בוער הצמח, ומשום כך, בהיעדר בערה, לא משתחרר עשן. בכך, תופעות הלוואי המצופות משאיפת עשן נמנעות. בנוסף, הנזקים לטווח קצר וארוך הכרוכים בעישון נחסכים, (עישון כולל שריפה, וגורם להתפחמות מרכיבי הצמח), והמשתמש חשוף להשפעות החומר הפעיל של הצמח, במקרה שמדובר בסם פסיכואקטיבי, בלבד. הצריכה באידוי, דומה לפעולת אינהלציה אשר משמשת פתרון לסובלים מאסתמה.
אידוי מאפשר שימוש חוזר בצמח הקנאביס, שכן הוא לא נשרף. מספר הפעמים בהם ניתן לחזור על השימוש באותו הצמח תלוי במספר גורמים: הטעם וההשפעה תלויים באיכות הצמח, וכמובן בכמות בה משתמשים. גריסת הצמח אף היא מומלצת. ככל שיהיה גרוס יותר, הצמח והחומר הפעיל יהיו חשופים ליותר אדים - וישחררו את החומר הפעיל ביעילות מרבית.
הטמפרטורה הנבחרת חשובה לא פחות. בצמח הקנאביס, למשל, הטמפרטורה האידאלית למיצוי החומר הפעיל (THC) הינה בין 180 ל-200 מעלות צלזיוס. בטמפרטורות גבוהות ישתחרר יותר חומר פעיל, אך הטעם עלול להיפגם. כמו כן, ניצול חוזר של הצמח יפחת בהתאם. אבחנה חזותית של הצמח לאחר כל שימוש, מאפשרת לדעת אם נוצל באופן מרבי. צבעו המקורי ישתנה בכל שימוש חוזר עד לגוון חום, המסמן שהצמח מוצה עד תום. כאמור, גם הטעם ישתנה ויהיה "קלוי" יותר.
ככל שהאדים יהיו יותר דקים, לבנים וקשים לאבחון, הם יהיו יותר נעימים לשאיפה. אדים דחוסים וסמיכים מעידים על מיצוי החומר הפעיל ועלולים לגרום לגירוי בדרכי הנשימה. הפחתת הטמפרטורה והחלפת הצמח ייפתרו בעיה זו. הטעם עצמו אינו קשור להשפעה. מכשיר אידוי וולקאנו (בתמונה) מורכב בין השאר מבלון, אליו עוברים האדים לפני צריכה. בכך, ניתן לראות את האדים הנוצרים - ובעזרת אבחנה ויזואלית, המשתמש לומד תוך זמן קצר לאבחן ולשלוט באדים, אותם הוא אמור לצרוך.
בעישון, הטמפרטורה אינה ניתנת לשליטה, ורוב חלקי הצמח נהרסים והופכים לאפר. ניצול החומר הפעיל, אינו מקסימלי, וההשפעה פחותה. בעזרת מכשיר אידוי בעל יכולת ויסות טמפרטורה, יודע משתמש הקצה אם הוא מנצל את מלוא סגולות החומר הפעיל. כאמור, שימוש חוזר בצמח מתאפשר, שכן אין בעירה - והצמח לא הופך לאפר.
http://www.youtube.com/results?search_q ... +vaporizer

המכשיר הלבן הנו מהדורה מוגבלת וניתן להשיג בצבע זה!!!
ישנו מכשיר ניסוי למעוניינים שניתן לקבל לצורך התנסות.
ניתן ליצור קשר בפרטי.

תמונות של המכשיר:
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hph ... e=54D0BFF7

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... e=54B73C6D

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 84337e50a4

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 926a17db0f

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... e=54BC3357


סרטון על 20 הוופורייזרים הטובים בעולם ( PAX במקום הראשון )
https://www.youtube.com/watch?v=SwRhhHEaH4A


העמוד בפייסבוק:
https://www.facebook.com/IsraelVappax

ניתן ליצור קשר דרכו.
ניתן להשאיר טל' ונדאג ליצור קשר בהקדם.

צום קל ומועיל.

שלח תגובה