קטגוריות מעקב

מתוך IsraHerb
קפיצה אל:ניווט, חיפוש

דף זה כולל רשימה של קטגוריות מעקב, שנוצרות אוטומטית על־ידי תוכנת מדיה‏‏־ויקי. ניתן לשנות את שמותיהן על‏‏־ידי שינוי הודעות המערכת הרלוונטיות במרחב השם "מדיה ויקי".

קטגוריית מעקב שם ההודעה הקריטריון להכללה בקטגוריה
דפים המופיעים במנועי חיפוש(ריקה)index-categoryהדף כולל את מילת הקסם __INDEX__ (והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש), ולכן הוא מאונדקס על‏‏֫־ידי רובוטים אף שכברירת מחדל הוא לא היה מאונדקס על ידם.
דפים המוסתרים ממנועי חיפוש(ריקה)noindex-categoryהדף אינו מאונדקס על‏‏־ידי רובוטים כיוון שהוא כולל את מילת הקסם __NOINDEX__ והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש.
דפים שמשתמשים בפרמטרים כפולים בקריאות לתבניות(ריקה)duplicate-args-categoryהדף מכיל קריאות לתבניות שמשתמשות בפרמטרים כפולים, כגון {{תאריך|יום=1|יום=2}} או {{שעה|חמש|1=שש}}.
דפים עם יותר מדי קריאות למשתנים הגוזלים משאבים(ריקה)expensive-parserfunction-categoryהדף משתמש ביותר מדי פונקציות מפענח יקרות לשימוש (כגון #קיים). ראו Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
דפים שבהם הושמטו פרמטרים של תבניות(ריקה)post-expand-template-argument-categoryהדף גדול מ־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת ארגומנט של תבנית (משהו בסוגריים משולשים, כגון {{{Foo}}})).
דפים שבהם ההכללה גדולה מדי(ריקה)post-expand-template-inclusion-categoryגודל הדף גדול מ‏‏־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת כל התבניות, ולכן כמה תבניות לא הורחבו.
קטגוריות מוסתרות(ריקה)hidden-category-categoryהקטגוריה כוללת את הטקסט __קטגוריה_מוסתרת__ בתוכן הדף שלה, ולכן היא לא מופיעה בתיבת קישורי הקטגוריות בדפים כברירת מחדל.
דפים עם קישורים שבורים לקבצים(דף אחד)broken-file-categoryהדף כולל קישור שבור לקובץ (קישור להטבעת קובץ כאשר הקובץ אינו קיים).
דפים שבהם מספר הצמתים גדול מדי(ריקה)node-count-exceeded-categoryמספר הצמתים בדף גדול מהמספר המרבי.
דפים שבהם עומק ההרחבה גדול מדי(ריקה)expansion-depth-exceeded-categoryעומק ההרחבה בדף גדול מהעומק המרבי.
דפים שכותרת התצוגה שלהם אינה מופעלת(ריקה)restricted-displaytitle-ignoredבדף הזה מוגדרת כותרת תצוגה ({{DISPLAYTITLE}}) שאינה מופעלת, כי היא אינה תואמת לכותרת האמיתית של הדף.
דפים שמשתמשים בתגיות HTML עם סגירה עצמית בלתי־תקינה(ריקה)deprecated-self-close-categoryהדף מכיל תגיות HTML עם סגירה עצמית בלתי־תקינה, כגון <b/> או <span/>. ההתנהגות של תגיות אלה תשתנה בקרוב לצורך תאימות עם מפרט HTML5, ולכן יש להימנע משימוש בהן בקוד ויקי.
דפים עם לולאות בתבנית(ריקה)template-loop-categoryהדף הזה מכיל לולאה בתבנית, כלומר תבנית שקוראת לעצמה באופן רקורסיבי.
דפים עם שגיאות בהערה(ריקה)cite-tracking-category-cite-errorדפים בקטגוריה הזאת כוללים שגיאות בשימוש בתגי הערות שוליים.