זיקוק DMT מצמחים

מתוך IsraHerb
קפיצה אל:ניווט, חיפוש
Law-scales.gif       אזהרה: המאמר מתאר תהליך שבסופו מקבלים סם המופיע בפקודת הסמים המסוכנים (ולכן לא חוקי). המידע לשימוש חינוכי בלבד. עקיבת ההוראות במאמר היא עבירה פלילית, ועל אחריותו המלא של המשתמש.‬


Poison.jpg       אזהרה: המאמר מתאר תהליך זיקוק כימי מסובך, לבעלי נסיון רב בתחום בלבד. אחריות המלא על המשתמש. אם בכל זאת החלטת להתעלם מהאזרה הזאת, ומכיוון שהוראות אלה כבר מופיעים בהרבה אתרים באינטרנט באנגלית, בתקוותנו שהוראות ברורות בעברית לפחות ימנע מפציצת המשתמש (או הרעלתו, וכו").


מיצוי מחפורית בעזרת Wheatgrass juicer

בשיטה זו סוחטים בעצם מיץ מהצמח שממנו רוצים להפיק DMT. בשיטה משתמשים במסחטות שיעודן המקורי הוא הכנת מיץ מעשב חיטה,וומסחטות כאלו תוכלו למצוא בכל חנות טבע.

  1. לשים את החפורית במסחטה ולפעולה
  2. לשים את המיץ במגש רדוד (עדיף ליד מאווריר) ולחכות עד שכל הנוזל יתאייד.
  3. את מה שנשאר אפשר לעשן (עם או בלי MAOI).

אפשר גם פשוט לשתות את המיץ אחרי שלוקים MAOI. רק תוודא לקרוא בעיון כל האזהרות בדף ה-MAOIs.

את מכשיר הבא אפשר לקנות בחנויות טבע קסטל.

Lexen-wheatgrass-juicer.jpg

זיקוק DMT ממימוזה הוסיטליס

  • חומצה מסוג של Muratic acid (בריכות שחייה).
  • לאחר בדיקות נוספות התברר שHYDROCHLORIC ACID =MURATIC ACID =חומצת מלח
  • החבר של הדודה של השכן של בן-דוד של חברים שלנו, סיפר לי שהוא חיפש בבבילון, ושם היה תיקון במקום muratic היה תיקון ל-muriatic וההסבר היה: "מוריאטי, הידרוכלורי".

מה שאתה מחפש הוא אחת החומצות הנפוצות ביותר בשוק (וגם אחת החזקות ביותר הקיימות) שהיא חומצת מלח, שנקראת גם חומצה הידרוכלורית, או בכימאית: "איץ'-סי-אל", HCl, מימן כלורי (החומצה נקראת חומצה מלחית משום שהמבנה שלה קרוב מאד למלח בישול שבו הכלור קשור לנתרן במקום למימן).

ראו גם: מדריך באנגלית עם תמונות

כימיה בבית

אני רוצה להעיר עוד כמה הערות קטנות לגבי ניסויים בכימיה בבית:

  1. זה עושה ריח, ע"ע מעבדות הקוק בקיבוץ בצפון, כל הקיבוץ ידע ולמרות שלא פצו פה, זה סיכון מאד רציני
  2. חומרים רעילים ודליקים ביותר (כמו מימן למשל) נפלטים לחלל המעבדה במהלך התהליך, דאגו לאוורור הולם
  3. חלק מהריאקציות, כאשר אינן מתבצעות באופן מדוייק, מפיקות חומרים אחרים לגמרי ממה שאתם מצפים, ובגדול אתם עלולים למצוא את עצמכם בולעים ציאניד במקום די-אמ-טי מזוקק בגלל טמפרטורה לא נכונה או סדר פעולות שגוי בתהליך. אני ממליץ לכל מי שלא מצוי בעובי הקורה של תהליכים כאלה לא להתקרב לזה עם מקל משלושים מטר, ולמי שכן מצוי בתהליכים האלה לוודא בסיום כל שלב, שהוא באמת קיבל את התוצאה שהוא מצפה לה. יש לכל חומר בטבע (כמעט) בדיקות או הגבות עם חומרים אחרים שניתן לבדוק, על-מנת לוודא שהוא באמת הוא (ולא שוטר סמוי שנכנס לכם למעבדה בדלת האחורית . . . )

אתה צודק לגבי החומצה שהיא למעשה חומצת מלח אבל לעניין ההתעסקות עם כימקלים אני לא מסכים אתך

עזוב אותך ממעבדות של קוק וחרטות כאלו פה מדובר על הפקת כמות קטנה של דימטרי ( לפחות בסיבוב הראשון ) תוך כדי היצמדות למתכון ברור ומדויק שעובד בטוח ( חברים של החתול בארה"ב עשו את זה והלך להם יופי ) ולכן אני לא רואה בזה יותר מדי סיכון ( למי שבעניין ויש לו ראש על הכתפיים ) אתה צודק בזה שצריך להיזהר והעניין לא מתאים לאנשים לא רציניים או חסרי אחריות ומי שמתכנן לנסות את זה אני ממליץ ומבקש ומתחנן תיצמדו למתכון במדויק תביאו חומרים בדיוק כמו שכתוב ואל תחפפו בכלום אבל בכלום.

מעבר להכל אני בניגוד אולי לחלק מחברי הפורום לא נצמד רק לחומרים טבעיים ( חומר אורגני ) אלא גם מתעניין בהפקה של חומרים מענינים מחומרים אורגניים שונים ע"י טכניקות ביתיות שונות ומשונות המצריכות עבודה עם כימיקלים וציוד מעבדה פשוט אבל זה רק אני ולכל אחד דרך שלו והשקפת עולם שלו ובכיף.

ראו גם