מתכוני איאואסקה

מתוך IsraHerb
קפיצה אל:ניווט, חיפוש

מתומר דיין

 1. רצוי להמנע 2-3 ימים מאכילת מזון המכיל חומצה אמינית תירמין.
 2. יש להתכונן פיזית ומנטאלית לחוויה ולהיעזר במשגיח על המתנסה.
 3. מקום מוכר, נוח, שקט ונעים, רצוי ללא מוזיקת רקע או מוזיקה שקטה, מקום מאוורר, אור עמום.
 4. לקחת צמח המכיל DMT לדוגמא: מימוסה הוסטיליס (רצוי כמה שיותר טרי)לקחת 16 גרם מהצמח, לקצוץ ולהרתיח בסיר עם מים 45 דק' , רצוי לסחוט לימון\שניים לחליטה ולהוסיף סוכר לפי הטעם כדי לדכא את הטעם המר של החליטה.
 5. רבע שעה לפני שתיית החליטה יש לצרוך בין 1-3 ג' זרעי 'שבר לבן' (תה,קפסולות,לעיסה...).
 6. לשתות באיטיות וברוגע, לאחר 20 דק' תחל ההשפעה, לא להימנע מלהקיא (הבחילות נובעות מתכולה גבוהה של טאנינים בצמח).
 7. מומלץ להימנע יומיים אח"כ מאכילת מזון עם תירמין.

צמחים בארץ להכנה מקבילה של אייוואסקה

הפקה מחפורית

 1. לטחון את העשב לחתיכות כמה שיותר קטנות(תצטרכו למינימום 2 קילו ממנו). זה נעשה על מנת לפרק את המבנה החלקיקי של הצמח. השיטה הכי טובה היא לשים את הצמח במקפיא ללילה, למחרת להוציא ולהפשיר. לחזור על הפעולה מספר פעמים ולאחר מכן להכניס למיקסר ולקצץ.
 2. להוסיף מים, כמו שתהפוך את זה לדייסה. עתה צריך להוסיף חומצה. אנו רוצים שה-PH יגיע ל-5, בגלל זה אפשר להשתמש בחומצת לימון או בחומץ. את ה-PH ניתן לבדוק עם מקל מיוחד. מוסיפים החומצה על מנת להפוך את האלדלואידים של הצמח לצורה של מלחים. חימום קל(שהנוזל לא יתאדה חס וחלילה) יכול לעזור בתהליך. התמיסה אמורה להיות ככה לילה, כך שאל תשימו חימום יותר מדי חזק, משהו ממש קליל.
 3. להעביר את הנוזל דרך גזה ולסחוט היטב. לזרוק את מה שנשאר בגזה ולהשאיר רק את הנוזל.
 4. להוסיף 10% של ממיס , כגון כלורופורם או החומר שאיתו מתדלקים מצתי ZIPPO. תערבבו את התמיסה במשך זמן בצורה יסודית, ואז שימו בצד. עם הזמן התמיסה תתחלק לשתי שכבות:המים למטה, והממיס למעלה.זה נעשה בשביל להיפטר משמנים ושומנים, אשר יעברו לשכבה העליונה של הממיס.
 5. עתה צריך להיפטר מהממיס. אפשר פשוט לקחת מזרק לשאוף את כולו. מי שיש לו שיטה אחרת לעשות זאת, מוזמן להשתמש בה(לא חסר כאלה). את הממיס יש לשפוך והמים להשאיר לכלי נוסף.
 6. הצד הבא הוא הוספת מתכת אלקלית לתמיסתינו.לשם זה ניתן להשתמש בתמיסת אמוניה חלשה של 10%(נוסחא: NH3 + H2O ↔ NH4OH), למיטב ידיעתי ניתן להשיג בבתי מרקחת כי יש לה שימושים רפואיים. מי שלא מצליח להשיג בבית מרקחת שישאל קשישות רוסיות- בברית המועצות זה דבר די נפוץ עם שם משלו.כמו כן, ניתן להשתמש גם בנתרן הידרוקסידי (בעברית מיושנת: נתר מאכל או סודה קאוסטית).
 7. את המתכת האלקלית שנבחרה, יש להוסיף טיפה אחר טיפה, ולערבב טוב אחרי כל טיפה. ממשיכים להוסיף עד שרמת PH לא הגיע ל-9-10 . עתה האלקלואידים עברו למצב חופשי מה שנקרא, ואפשר לבודדם עם חומצה.
 8. לכל תהליך המיצוי עם הממיס, מספיק 10% של ממיס מסך נפח התמיסה. בזמן התהליך, יש לשמור על המיכל סגור היטב, מאחר והממיס יכול להתאדה.
 9. יש צורך לעשות 4 פעמים את תהליך המיצוי (שלב 5) בשביל להיות בטוח שכל האלקלואידים זוקקו. הראשונה אמורה להימשך 24 שעות, ושלושת האחרות שבוע. שכבת הממיס אמור להכהות, ולקבל גוון צהוב או אדום כהה עם חום. זה מראה שהאלקלואידים עוברים לאט לאט מהתמיסה אל הממיס. יש לערבב טוב את התערובת(תמיסה+ממיס) פעמים ביום. כל פעם יש להפריד בין הממיס לתמיסה, לשים הממיס בכלי נפרד ולהוסיף לתמיסה ממיס חדש(שלב 5).
 10. השלב האחרון יהיה אידוי הממיס מאיזשהו כלי קטן(לא ליד אש!). מה שישאר יהיה די.אמ.טי. עם NNT ו 5-מטה-תרכובות, מהם כבר אי אפשר להיפטר. אם השארית יותר מדי דבירה, הוסיפו טיפה של קמח רגיל וערבבו.
 11. אין לעשן יותר מ-25 מ"ג ואין לערבב עם טבק

איאוסקה כחול לבן \ ELF DUST

האקווטיקה הוא החזק ביותר: מכיל 5meo dmt - פי 4 מ dmt רגיל. לסחוט במסחטת מיצים קשים את עלי הפאלריס לכמות של כפית וחצי - 2 כפיות של נוזלים מהצמח יחד עם זרעי הרמלה. ביום עצמו מומלץ לצום (מעט מים ותה ירוק ) הדיאטה מתייחסת ליומיים שאחרי ההתנסות.

הפקת קריסטלים (FREEBASE) של DMT

בישול ארוך לא ישנה דבר.

על מנת להפיק DMT בצורת FREEBASE יש צורך בתהליך כימי שכולל שימוש בכמה רכיבים כימיקלים, מצד שני יש האומרים כי אחרי בישול וסינון של חומר אורגני המכיל DMT ניתן לצמצם את הנוזל עד שנשארים עם השכבה של המשקע. נותנים לה להתייבש ומקבלים מעין פתיתים של קריסטלי DMT , אי אפשר לעשן אותם במצב הזה, רק כקפסולות ובכך להימנע משתיית התה.

עוד אחד

הכנת איהואסקה: לוקחים כל צמח בנפרד ומבשלים בהרבה מים לפחות שעתיים שלוש. (את היחס בין הצמחים למים צריך לבדוק). מוציאים את החומר הצמחי ומבשלים שוב עם לימון למיצוי חומרים נוספים. אח"כ מערבבים ומבשלים ביחד את מי הבישול של הפעם הראשונה והשנייה, הרבה שעות על אש נמוכה כדי לצמצם את כמות המים ולהעלות את ריכוז החומרים. בשלב זה חשוב להקפיד זה לא לבשל על אש גבוהה מדי, שלא ישרפו הסוכרים שיצאו ויהיה יותר מר וסמיך מהרגיל (מר מאוד)!

דבר חשוב - ישנם משקעי חומר צמחי שנוצר בהכנה, מעין אבקה שצפה בנוזל. הם מכילים הרבה ממה שרוצים, לא לסנן, לא לזרוק, לנער לפני כדי לערבב את המשקעים האלה שווה בשווה כשמוזגים.

2 תהליכים לכל צמח בנפרד, 'המאוי' צריך לבוא לפני הדי אמ טי (לא לשכוח - זה כל הפטנט במשקה) לעכב את האנזים, על מנת שהדי אמ טי יוכל לעבור מחסום קיבה דם (ושוב, לשמור על דיאטת 'טירמין', צריך להבין אילו סוגי מזון מכילים 'טירמין' ולהימנע מהם לפחות 3 ימים לפני - תחשבו לבד למה לא כדאי להכניס לגוף משהו שכרגע ניטרלתי את הפירוק שלו - לשים לב) . בינתיים תעשה לפי ההוראות הללו, אבל לפני זה תסתכל לעצמך במראה ותהייה פייר בינך לבינך שאתה מסוגל לעבור את זה!

אגב, העיקרון של המשקה פשוט, איוהאסקה הוא שילוב של די אמ טי ומעכבי מונ' אוקס', האינדיאנים תחילה צרכו בעישון, אבל בשלבים מסוימים היה להם 'פוקס' והם הצליחו לצרוך די אמ טי דרך מע' העיכול! בזכות הקאפי!! זה כל הפטנט........

יש לך רשימה חלקית, שילוב של משהו משורה ראשונה ומשהו משורה שנייה יוצר לך את המשקה בכל שפה שתרצה - גם באינדיאנית! אבל קודם לקחת את 'השורה' השנייה, הפקה של כל אחד מהם שונה, וכן זמן הצריכה לפני הדי אמ טי, באופן עקרוני מעכבי מאוי משפיעים ל 24 שע'!!

פאלאריס, דיפלופטריס, מימוזה, פאלאריס וכו'...

באניסטרופיס, שבר לבן, ...

יש הרבה שיטות מיצוי, 'סקה' דומה יותר לחליטה ומיצוי חומצי ביחד, לכן מוזכר הסיפור של הלימון, אם היה מותר אלכוהול, אני אישית הייתי אומר לך למצות גם איתו. בגדול וממש בגדול, יש מיצוי במים רגילים, מיצוי במים חמים (חליטה), מיצוי חומצי (לימון, חומצות מאכל מסוימות וכו'), מיצוי בשמן (לרוב שימוש חיצוני וצורת הפקה מורכבת יותר) ומיצוי באלכוהול (מומלץ בעיקר 96% ומעלה)... כאן כפי שהוזכר לך ע"י גולש אחר, יש בעית אלכוהול 3 ימ' לפני ואחרי, לכן אתה חייב להסתפק ב-2 (שמן לא רלוונטי).