סלוויה דיבינורם - Salvia divinorum

מתוך IsraHerb
קפיצה אל:ניווט, חיפוש

מידע באנגלית

== חוקיות בארץ

בנתיים חוקי.

הקדמה לשימוש

(מתשובה בפורום ויטמינים באטרף)

סלוויה הוא לא תחליף לגראס. אני אומר לך את זה כי חשוב שתבין כי החמור הפעיל בצמח הוא ההלוצינוגני. נורא נורא חשוב שתקרא טוב טוב על החומר ותבין מה יכול לגרום לטריפ טוב ולטריפ רע.

עכשיו לשאלותך:

המחוזקת היא פשוט עלים שהוסיפו להם אקסטראקט של החומר הפעיל, כך שלעשן את ה- 5x למשל זה כאילו לעשן כמות פי 5 פעמים של העלים הרגילים.

מאוד ממליץ להתחיל בכמות קטן ולאט לאט כשאתה מתרגל לתוצאות לנסות קצת יותר. אני התחלתי עם 5x וקיבלתי גם תוצאות טובות עם ה-10x, אבל זה מאוד אישי לכל בן אדם. גם, כמו גראס, הרבה אנשים לא מקבלים תוצאות בפעם הראשונה... או אפילו עד שהם מקבלים את ה-"breakthrough". אבל אחר כך אצל הרוב, צריכים פחות ופחות כדי לקבל תוצאות.

כן, עדיף מקום חשוך ושקט, כך שמציאות הזאת לא יסיח את דעתך מהציאות השנייה שתגיע אליו (ואני לא מגזים). מומלץ מאודדדד (אפילו הכרחי) פעמים הראשונים שיהיה איתך מישהו עם קצת נסיון או לפחות מידע. גם אם תנסה בעתיד כמויות יותר גדולות.

שוב, החומר מאוד חזק.. נראה לי שתהיה בסדר עם הלא מחוזקת אבל תבין בכמויות יותר גדולות אפשר לנתק מהמציאות הזאת לגמרי, ולשכוח בכלל שיש בידיך באנג - יכול לגרום לאש או אולי תיפול ותפגע בעצמך ולא תדע.

אני אומר לך את כל זה רק שתבין בדיוק במה מדובר. אחרי ישיש לך את כל העובדות, סלוויה יכול לתת לך חוויות מאוד נעמיות ומיוחדות, כשמשתמשים בזה נכון ובצורה אחראית. גם צריך להבין איך לעשן את זה נכון כדי לקבל תוצאות.

בהצלחה. אם יש עוד שאלות, תשאל... ותרגיש חופשי לכתוב לנו על החוויות שיהיו לך במידה שאתה מרגיש מוכן לנסות.

הוראות שימוש

דרך באנג

  1. מכיוון שהחומר הפעיל בסלוויה לא נספג היטב בריאות, יש להחזיק את העשן בריאות כמה שיותר, בין 20-30 שניות לפחות.
  2. החומר הפעיל נספג ע"י הגוף במהירות. עוצמת ההשפעה נקבעת בכמות העישון תוך 2-3 דקות, עישון אחרי זמן זה יגרום להשפעה ארוכת טווח יותר, אך לא חזקה יותר.
  3. החומר הפעיל בסלוויה משתחרר בטמפרטורות גבוהות, ולכן יש להשתמש ב"מצית-טורבו" המגיעה לטמפרטורה גבוהה יותר ממצית רגילה. יש להקפיד על מצית זו במיוחד בסלוויה שאיננה מחוזקת.
  4. יש להשאיר את האש בוערת כל משך הזמן ששואפים (בניגוד לחומרים אחרים, בהם המטרה היא רק להדליק את התערובת, בעישון סלוויה המטרה היא ליצור טמפרטורה גבוהה, מפני שהחומר הפעיל משתחרר בטמפרטורות גבוהות למדי).

The Quid Method

Tinctures

Vapourization

DRINK

take leafs put them in glass with hot water and wait 1 minut and then just drink it :D

איפה קונים

  • פטריית הקסם הסמארט שופ המוביל בישראל עם המגוון הרחב ביותר של תמציות סאלביה מחוזקות כולל עלים רגילים.
  • הארנב הירוק עלים לא מחוזקים של סלוויה. 055-2260835

{{#ask: מוכרים::סלוויה דיבינורם |?אמצעי תשלום |format=ul}}

דיווחים

איך להכין סלוויה מחוזקת x10

קחו 11 גרם, קססו אותם לקססה, שימו גרם אחד בצד ימין עשר גרם בצד שמאל, קחו אציטון 100% , שפכו מעל העשר גרם , ערבבו היטב, חכו 5 דקות ותראו נוזל ירוק חיזרי, שפכו אותו על הגרם האחד, עכשיו תנו לגרם האחד להתיבש במקום מוצל 24 שעות, זהו יש לכם גרם מחוזק כפול 10. צריך לצאת לכם גרם בצבע ירוק כהה יותר מהסלויה הטבעית. לא ממליצה לעשות יותר מכפול 8, כן ממליצה לכם להכין לבד, יוצא יותר טוב ויותר זול.

מאמרים

איך לקשר לדף הזה

כל קישורים הבאים יגיע לדף הזה: